Bu hafta Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 11 Eylül Cuma

Türkiye'nin en çok izlenene gelin ve kayınvalide yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da bir haftanın daha sonuna gelindi. Fatma Nur Erdoğan'ın performansını sergilemesinin ardından gözler puanlara çevrilecek ve final etabı için geri sayım başlayacak. Zuhal Topal bir kişiye 15 bin liralık ödülü takdim edecek. Peki, Bu hafta Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 18 Eylül Cuma 15 bin lirayı kim kazandı? sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.09.2020, 14:04 25.09.2020, 13:14 Burak ZİHNİ

Yeni sezonuna başlayan ve yoluna tüm hızı ile devam eden Zuhal Topal'la Sofrada'nın bir finali ile daha karşınızdayız. FOX TV'nin sevilen programında yine 15 bin lira heyecanı yaşanacak. Puanlar birbirlerine yakın ve Fatma Nur Erdoğan'ın performansı her şeyi değiştirebilir. Diğer yandan Fergane Mehdiyeva da rakibesinin mutfaktan çıkaracağı sonucu bekliyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 18 Eylül Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.
 


Bu hafta kim yarıştı?

Yeni sezon ikinci haftasında ilk gün olarak Cansu Gülmez Gürgen yarıştı. İkinci gün ise Sevinç Erkoç kayınvalidesi ile rakibelerini ağırladı. Hafta ortasında Fergane Mehdiyeva birincilik için kolları sıvadı. Dün de Begüm Yavuz Arslan ve kayunvalidesi Ayten Yavuz Arslan'ı izledik. Bugün ise Fatma Nur Erdoğan final performansı ile seyircilerin karşısına çıkacak.. 

Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı?

Yarışmada alınan puanlar neticesinde bir takım birinciliği elde edecek. Ödül de 15 bin lira. Açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?