Çatı Katı Aşk 12. bölüm tek parça, full ve Youtube izle | 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D

Yaz mevsiminde elde ettiği başarı ile adından söz ettiren ve normal sezonda da kanalının reyting kozu haline gelen Çatı Katı Aşk yeni bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Çatı Katı Aşk 12. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 26.09.2020, 11:24 26.09.2020, 11:52 Burak ZİHNİ

Yaz mevsiminde elde ettiği başarı ile adından söz ettiren ve normal sezonda da kanalının reyting kozu haline gelen Çatı Katı Aşk yeni bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Kanal D'nin seyircilerle buluşturduğu yapımda zaman zaman aşk zaman zaman da eğlence yaşadı. Samimiyetin eksilmeyeceği tam kıvamında bir yapım cumartesi akşamlarındaana haber bülteninden hemen sonra ekranda olacak. Çatı Katı Aşk 12. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...
 

Çatı Katı Aşk 12. bölüm özeti

Asaf patlamaya hazır bir bomba gibi Yılmaz ailesinin bahçesine düşmüştür. Gülriz ve Ateş’in çabasıyla evden çıkarılan Asaf’ın öfkesi dinecek gibi değildir. Celal, Perihan’ın bu karmaşadan bunalmış olmasına ve herkesin barut fıçısı gibi dolanmasına daha fazla dayanamaz ve ailece felekten bir gün çalmaya karar verir. Ateş ve Yasemin’i dahi istenmediği bu organizasyona  tabi ki iki davetsiz misafir de katılacaktır. Diğer yandan Şenay’ın kim olduğunu çözmeye çalışan Ateş, sonunda Ayşen’le ilgili şok edici bir gerçek öğrenir. Bu durumu Ayşen’le konuşmak için Ateş herkesten gizlice buluştukları sokakta hiç beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz dörtlüyü zora sokacak ve birçok yalanın gün yüzüne çıkma tehlikesi doğuracaktır…


Çatı Katı Aşk 12. bölüm full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Çatı Katı Aşk 12. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Çatı Katı Aşk'ın 12. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz. 

Çatı Katı Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk'ın 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?