Çatı Katı Aşk 15. bölüm tek parça, full ve Youtube izle | 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D

Yaz mevsiminde elde ettiği başarı ile adından söz ettiren ve normal sezonda da kanalının reyting kozu haline gelen Çatı Katı Aşk yeni bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Çatı Katı Aşk 15. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 17.10.2020, 11:01 Burak ZİHNİ

Yaz mevsiminde elde ettiği başarı ile adından söz ettiren ve normal sezonda da kanalının reyting kozu haline gelen Çatı Katı Aşk yeni bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Kanal D'nin seyircilerle buluşturduğu yapımda zaman zaman aşk zaman zaman da eğlence yaşadı. Samimiyetin eksilmeyeceği tam kıvamında bir yapım cumartesi akşamlarındaana haber bülteninden hemen sonra ekranda olacak. Çatı Katı Aşk 15. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...
 

Çatı Katı Aşk 15. bölüm özeti

Çatı katındaki ateş söndürülmüş olsa da Demir’in gönlüne düşen ateş git gide alevini arttırmaktadır. Yasemin’in, Allah’ın emriyle Ateş’e istenmesi ikilinin arasındaki ilişkiyi git gide içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. Yasemin her ne kadar her şeyin bir oyun olduğunu hatırlatsa da Demir kıskanma konusunda kendine engel olamaz.   Şirin arkadaşından aldığı bir telefonla yaşlı bir hastaya pansuman yapmak için evden ayrılırken saatin geç olması sebebiyle Ateş onu yalnız bırakmak istemez. İkilinin sıradan bir pansuman diye gittikleri hasta pek bekledikleri gibi birisi çıkmaz ve gecenin devamı bizimkilerin canlarını kurtarma çabasına dönüşür. Gece boyu baş başa bir yaşam mücadelesi veren ikili Demir ve Yasemin’in yardımıyla peşlerindekilerden kurtulmayı başarır. Ama vicdanlarından kaçabilecekleri bir yer yoktur…


Çatı Katı Aşk 15. bölüm full tek parça HD izle

Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Çatı Katı Aşk 15. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Çatı Katı Aşk'ın 15. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz. 

Çatı Katı Aşk 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk'ın 16. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?