Çatı Katı Aşk 4. bölüm tek parça, full ve Youtube izle | 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte birçok dizi de yayın hayatına başladı. Kanal D'de yeni bölümü ile yayınlanacak dizi izleyicilerin karşısına çıkıyor. Çatı Katı Aşk 4. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi seyirler dileriz. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 30.07.2020, 10:49 30.07.2020, 12:00 Burak Zihni

Koronavirüs sürecinin ardından televizyon ekranları da normalleşmeye ve yeni dizilerin yayınlanmasına başladı. Birkaç yapım izleyicilerin karşısına çıkarken yenileri de yayın hayatına başlıyor. Onlardan sonuncusu Çatı Katı Aşk oldu. Kanal D'nin seyircilerle buluşturacağı yapımda zaman zaman aşk zaman zaman da eğlence yaşanacak. Samimiyetin eksilmeyeceği tam kıvamında bir yapım bu alşamdan itibaren perşembe günlerinde ana haber bülteninden hemen sonra ekranda olacak. Çatı Katı Aşk 4. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çatı Katı Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

 

Çatı Katı Aşk 4. bölüm özeti

Yasemin ve Ateş’in itirafını duyan Ayşen, tüm gerçeği ailesine anlatacak iken Asaf’ın düğüne gelmesi herkeste bomba etkisi yaratır. Ateş babasına meydan okurken Asaf’ın da oğlundan geri kalmaya niyeti yoktur. Asaf güç gösterisine devam ederken Celal’in araya girmesiyle iki aile arasındaki tansiyon iyice yükselir. Yaşananlardan sonra Asaf mutlu aile tablosunu yok etmek için ant içerken Celal, Ateş ve Yasemin hakkında ciddi bir karar alır. Celal’in aldığı karar sonrası bundan sonra Yılmaz ailesi Ateş ve Yasemin’i sadece kiracıları olarak görecek ailevi meselelerin içerisinde katmayacaklardır. Her ne kadar kendilerine itiraf edemeseler de Yasemin ve Ateş’e içten içe aşık olmaya başlayan Demir ve Ayşen bu haberi üzüntüyle karşılar. Diğer yandan dükkan zarar etmeye devam ederken Ayşen de gelecek planları için çok önemli olan bir kursa ailenin ekonomik durumu yüzünden katılamaz. Yaşananların ağırlığı yüzünden üzgün olan Yasemin ve Ateş aileye yardım etmek için kolları sıvar. Hem dükkanın durumunu düzeltmek hem de Ayşen’in kursa gidebilmesi için Ateş’in aklına bir fikir gelir. Zor da olsa Demir ve Ayşen bu fikri uygulamayı kabul eder. Yan yana gelince birbirleriyle anlaşamayan kahramanlarımız acaba aynı amaç uğruna çıktıkları bu yolculukta Celal’e yakalanmadan başarılı olabilecek midir?

çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 4. bölüm full tek parça HD izle

Perşembe günlerinin zirve adaylarından biri olan Çatı Katı Aşk 4. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Çatı Katı Aşk'ın 4. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

çatı katı aşk

 

Çatı Katı Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk'ın 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa kanald.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?