Çukur 107. bölüm (4.sezon 15. bölüm) tek parça izle! Çukur 108. bölüm fragmanı yayınlandı mı

SHOW TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yapım geride kalan bölümleriyle milyonları peşinden sürüklerken bir akşam daha sabırsızlıkla bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Çukur 107. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca 108. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 14.12.2020, 17:01 14.12.2020, 17:04 Burak ZİHNİ

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Çukur'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Çukur 107. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Çukur 108. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Son bölümde neler yaşandı?

Koçovalılar'ın Selim’in intikamını almak için yapacakları ilk saldırı nefesleri kesecek. Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlatması intikam için atacağı adımların ilki olacak. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan harekete geçme fırsatı bulacak. Selim’in intikamını almak için harekete geçen Cumali büyük bir sürprizle karşılaşacak. Efsun’un Erdenetler'in elinde olduğundan habersiz Yamaç, Nehir’in güvenliğini sağlamaya çalışacak. Koçovalılar'ın Selim’in intikamını almak için yapacakları ilk saldırı nefesleri kesecek.


Show TV Çukur 107. bölüm full tek parça HD izle

Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Çukur 107. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Çukur'un 107. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Çukur 108. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un 108. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?