Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık Çarşamba izle

Türkiye'nin öğle kuşağında en çok izlenen yayınlarından biri olan ve SHOW Ana Haber'e kadar reyting kozu haline gelen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yine karşınıza çıkıyor. Hafta ortasında yayınlanacak yeni bölümü merakla beklenen programda yaşanacaklar yine ülke gündemine damga vuracak ve çok konuşulacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık Çarşamba izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 16.12.2020, 07:43 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en yeni reality programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden çarpıcı dosyaların işlenmesine devam ediliyor. Haftanın ilk bölümünde yine elindeki dosyaları ekranlara taşımaya devam edecek olan başarılı televizyoncu, ekip arkadaşlarıyla birlikte önemli bir yayına imza atacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık Çarşamba SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Öğle saatlerinde Türkiye'de yaşanan kötü olayların izini sürmek ve çözüme kavuşturma için ekip arkadaşlarıyla birlikte yola çıkan Didem Arslan Yılmaz bugün de yine seyircilerin karşısındaki yerini alacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son bölümünde 42 Gündür kayıp olan Kağan Kavas'ın aşk yaşadığı eski yengesi Kavas'ın başka kadınlarla da görüştüğünü ifade etti. Didem Arslan ise Eski Yenge Nuray Hanım'ın o kadını tehdit ettiğini söyleyip ikiliyi canlı yayında yüzleştirdi. 6 Yıldır resmi nikahlı eşiyle görüşemediğini anlatan Nurettin Yazıcı, eşiyle görüşebilmesi için ailesinin 500 bin tl istediğini söyledi. Eşiyle gizli gizli görüştüğünü ifade eden Yazıcı, Didem Arslan Yılmaz'dan yardım istedi. 6 Yıldır nikahlı eşini göremeyen Nurettin Yazıcı'ya iyi haber eşinin amcasından geldi. Canlı yayına bağlanan Cevat Bey, abisi ile konuşup ikna edeceğini söyledi. Vazgeçme ekibi de bu duruma yardımcı olacağının sözünü verdi. Hale Hanım daha 6 aylıkken annesinden koparıldı. Annesi ile her görüşmek istediğin de ise akrabaları aralarına duvar ördü. 33 Yıldır annesine kavuşamayan Hale Hanım, Vazgeçme ekibinden yardım istedi. İyi seyirler dileriz.
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 16 Aralık Çarşamba izle 

37 gündür kayıp olan Kağan'ın annesi oğlunun kaybolmasında eski eşinin rolü olduğunu iddia etti. Cansu Hanım yayına bağlanarak çok sert bir dille suçlamaları reddetti. 43 yıldır ailesini arayan Hakan Yıldırım müjdeli habere ilk kez bu kadar yaklaştı. Programa bağlanan Mehmet Bey, Hakan Bey'in hem kendisine hem de babasına çok benzediğini ve kardeşi olduğuna çok emin olduğunu söyledi. Eşi Canan Hanım'ın kendisini aldattığını iddia eden Cemalettin Bey'e eşi tarafından uzaklaştırma kararı çıkartıldı. Canlı yayında yaşanan sıcak gelişme sonrası Cemalettin Bey tepkisini dile geitirdi.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?