Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım Perşembe 302. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

Öğle sonrası saatlerinde izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdüren Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme yepyeni bir bölümle daha SHOW TV'deki yerini alıyor. Başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz 3'üncü kez dalya deme mutluluğunu yaşadıktan sonra bugün de yine seyirciler tarafından ilgiyle seyredilecek. Her anında yeni bilgilerin verildiği programı kaçıranlar ya da yeniden seyretmek isteyenler araştırmalarda bulunuyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım Perşembe 302. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 18.11.2021, 14:54 Burak ZİHNİ
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım Perşembe 302. bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle

SHOW TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de haftanın dördüncü günü başlıyor. Haftada beş bölümle izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdüren başarılı sunucu Didem Arslan Yılmaz bugün de binlerce kişi tarafından ilgiyle seyredilecke. Güzel sunucu işlediği konuların yanı sıra verdiği bilgilerle de gündeme oturacak. Cinayetler, aldatmalar, özlemler, kavuşmalar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Seyirciler de canlı yayını izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Ayrıca kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler de sorgulamalargerçekleştiriyor. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım 2021 Perşembe bölüm SHOW TV Youtube Canlı İzle seçenekleri haberimizde bulunuyor. Sizler de güne dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Ozan Oğuz neden ve nasıl öldü?

Didem Arslan Yılmaz Elmalı davasında sadece çocukların yanında olduğunu belirterek UÇİM'in devlete parmak salladığını dile getirdi. Saadet Özkan'ın kontrolden çıktığını düşündüğünü anlattı. Amaçlarının sadece çocukları korumak ve onlara destek vermek olduğunu ifade etti. Leyla'nın SHOW TV'ye verdiği özel röportajda söyledikleri çok konuşuldu. Ayşe Hanım ve Süleyman Bey kızları Hatice ve Alper ile yüzleşti.

Didem Arslan Yılmaz'la vazgeçme 17 Kasım Çarşamba
 


Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 18 Kasım 2021 Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.showtv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 31 Ağustos 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?