Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 26 Kasım Perşembe izle

Bugüne kadar alışılan formatının dışında bir yayın yapan ve kısa sürede de Türkiye gündemine oturan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme yine olayların peşinden gitmeyi sürdürüyor. Birbirinden zor ve meşakkatli dosyaları ele almaya devam eden başarılı sunucu yine çözüme gidebilmek adına çabalayacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 26 Kasım Perşembe SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. İşte günü detayları...

Televizyon 26.11.2020, 07:26 Burak ZİHNİ

 Türkiye'nin en yeni reality programı Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de birbirinden çarpıcı dosyaların işlenmesine devam ediliyor. Haftanın dördüncü bölümünde yine elindeki dosyaları ekranlara taşımaya devam edecek olan başarılı televizyoncu, ekip arkadaşlarıyla birlikte önemli bir yayına imza atacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 26 Kasım Perşembe SHOW TV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri detaylarda yer alıyor. Sizlerin de yorumlarınızı haberimize bekliyoruz. Öğle saatlerinde Türkiye'de yaşanan kötü olayların izini sürmek ve çözüme kavuşturma için ekip arkadaşlarıyla birlikte yola çıkan Didem Arslan Yılmaz bugün de yine seyircilerin karşısındaki yerini alacak. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin son bölümünde 22 gündür kayıp olan Kaan Kavas'ı bulmak amacıyla Menemen'de 50 kişilik bir ekip kuruldu. Ekip Kaan'ın telefonundan sinyalin geldiği son yer olan kanalda arama çalışmalarına başladı. Acılı anne oğlu için gerçekleştirilen arama çalışmalarını gözyaşları içerisinde izledi. Samsun Çarşambalı Hasan Aydoğdu oğlunu evlendirmek istediği gelin adayına 560 bin lira kaptırdı. Eşi ve çocukları artık kendisi ile konuşmayan Hasan Bey hem gelin adayını bulmak hem de ailesi ile tekrar bir araya gelmek istiyor. Hasan Bey'in eşi Nermin Hanım canlı yayına bağlanarak, gelin adayının önce oğulları Ömer için olduğunu sandıklarını fakat işin daha sonra farklı noktalara geldiğini anlattı. 560 bin lirayı gönderdiği gelin adayının iyi niyetli olduğunu söyleyen Hasan Bey'i stüdyodaki uzmanlar dolandırıcı olması ihtimaline karşı uyardılar. Metin Kırlı 16 yıllık eşi tarafından 10 yıldır aldatıldığını öğrendi. Kırlı'nın eşi 7 ay önce evi terk etmekle kalmadı, Kırlı'nın bütün mal varlığını da alarak kaçtı. Metin Bey yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.15'te canlı yayınla Show TV'de! İyi seyirler dileriz. Siz de yayına katılarak katkıda bulunabilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 26 Kasım Perşembe izle 

Son döneme damga vuran isimlerden biri olarak ön plana çıkan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme isimli programı izlemek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Öncelikle SHOW TV internet sitesi programlarını tek parça olarak yayınlıyor. Diğer yandan Youtube kanalından da hem tek parça hem de birçok önemli kesiti izleyicisine sunuyor. Bunun yanısıra cihazınızın kaydetme özelliği varsa bunu da kullanabilirsiniz. SHOW TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Vazgeçme programını internetten www.atv.com.tr üzerinden, cep telefonlarınızdan, televizyonlarınızdan ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme telefon numarası başvuru hattı

Televizyonda ele alınan konularla ilgili olarak görüşlerinizi ve bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ekibine Wahtsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Numarası 05492151010'dur. 02127002222'den de ulaşabilirsiniz.

didem arslan yılmaz

 


DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yüksekokulu Radyo Televizyon'dan mezun oldu. Üniversitede öğrenim gördüğü sırada Eminönü Belediyesi tarafından çıkarılan bir dergide çalıştı. Bir süre sonra ise aynı dergide Halkla İlişkiler Bölümü'nde çalıştı.

İlk televizyonculuk deneyimini üniversiteden mezun olduğu 1992 yılında Flash TV'de yaşadı. Önce sabah kuşağında kadın programı sunan Didem Arslan Yılmaz, ardından da haber sunmaya başlamıştır. Televizyonculukta gösterdiği başarısı ile bir süre sonra Kanal D'de muhabir olarak başladığı görevini anahaber sunucusu olarak sürdürdü. Didem Arslan Yılmaz, Serdar Çebe ile birlikte Çalar Saat programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D'nin ardından Uğur Dündar ile birlikte Show TV, Kanal 6 ve Star TV'de görev yaptı. 2004 yılında CNN Türk'e geçen Yılmaz, burada hazırladığı 'Sahte Ambulanslar' haberi ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülüne layık görüldü.

2007 yılında Habertürk TV'de görev yapmaya başlayan Didem Arslan Yılmaz, burada çeşitli programlar sundu. Öte yandan Yılmaz, Habertürk'te haber sunuculuğu da yaptı. 2016 yılında kısa bir süreliğine CNN Türk'e geçen Didem Arslan Yılmaz, daha sonra tekrardan Habertürk'e geri döndü.

2017 yılında Türkiye'nin Nabzı programı ile Radyo, Televizyon ve Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Medya Oscarları ödül töreninde "Yılın En iyi Tartışma Programı" ödülünü kazandı. Kürşat Yılmaz ile evli olan Didem Arslan Yılmaz'ın Mina adında bir kız çocuğu var.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?