Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi [161. bölüm] kim birinci oldu? Puan Durumu

Türkiye'nin en iddialı 7 büyük beden kadını bir araya geliyor ve heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Doya Doya Moda'nın 2. sezonu bugün başlıyor. Gözler yarışmacılar kadar alınacak puanlarda. Peki Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde.

Televizyon 13.07.2020, 12:10 14.07.2020, 12:11 Burak Zihni

10 gün önce yayınlanan final bölümü ile ekranlara bir süreliğine veda eden Doya Doya Moda'nın ilk sezon şampiyonu Betül Böçkün olmuştu. Genç yarışmacı büyük ödülle programdan ayrılmıştı. Geride kalan hafta içinde tekrarı yayınşanan yarışmanın yeni sezon fragmanı paylaşıldı ve büyük bir heyecan yaşandı. Bu kadar kısa sürede yeniden başlaması beklenmeyen Doya Doya Moda'nın yarışmacıları da merak ediliyordu. Bugün hem jüri hem de 7 büyük beden kadın görücüye çıkacak. Gala tadında bir bölüm izleyicileri bekliyor. Peki Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde.
 


Doya Doya Moda 2. sezon yarışmacıları belli oldu!

Geride kalan sezonda birçok yarışmacı kendilerini bu platformda ispat etme şansı buldu. Kimi ilk haftadan elendi kimi çeşitli talihsizlikler yaşadı. Emel, Sündüz ve Su da ilk günden final haftasını gören isimlerdi. Büyük bir heyecana sahne olan sezonun ardından bugünden itibaren yarışacak yarışmacılar da belli oldu. Buna göre Ayin Tözün, Aslı Adıyaman, İmane Dolar, Birben Coşkun, Rümeysa Buyuran, Nur İşlek ve Rabia Ağca kozlarını paylaşacak. En çok puan alacak ve ilk haftayı birinci bitirecek isim merakla bekleniyor.

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir


Doya Doya Moda yeni villasında

Yarışmada birçok şey gibi villa da yenilendi. Çekimlerin yapıldığı mekan artık daha büyük ve ihtişamlı. Yarışmacıların ve jürinin en rahat şartlarda çalışabilmesi için tutulan villada puan savaşı da bir o kadar korakor olacak. Doya Doya Moda nerede çekiliyor? sorusunun cevabını verdiğiniz haberimize de buradan göz atabilirsiniz.

doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir


Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi kim birinci oldu?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da bir gün daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept, bütçe ve sürede en iyi işi çıkarmak ve jüriyi memnun etmek için uğraştı. Alınan puanları açıklandıktan sonra birinciyi haberimizde okuyabilirsiniz.

doya doya moda

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir


Doya Doya Moda 13 Temmuz Pazartesi 161. bölüm izle

TV8'in sevilen yarışması Doya Doya Moda'yı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için iki yöntem bulunmaktadır. İsterseniz Youtube üzerinden tek parça ve full seçenekleri ile seyredebilirsiniz. Dilerseniz de TV8'in internet sitesi www.tv8.com.tr'den izleyebilirsiniz.


Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?