Doya Doya Moda 15 Aralık Salı kim birinci oldu? Günün puan durumu

Stilinizin çizgilerini yerle bir eden, gardıropların sınırlarını genişleten ve tarzınızı dünyanın bir ucundaki noktaya taşıyan Doya Doya Moda'da salı günü başlıyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden yarışmacının kıyasıya mücadelesinde bugün yine nefesler tutulacak. Gözler gün sonundaki sıralamada. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 15 Aralık Salı puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de bölüm hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Televizyon 15.12.2020, 11:14 16.12.2020, 11:14 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin hatta içi günlerinde en çok izlenen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da 2. sezon tüm hızı ile devam ediyor. Yeni döneminde de 110 bölümü geride bırakan yarışmada dün başlayan haftanın ikinci gününde de rekabet had safhada olacak. Yarışmacılar kendilerine verilen bütçe ve sürede belirlenen konsept dahilinde tercihlerini yapark jüri karşısına çıkacak. Hafta sonuna doğru giden maratonda ikinci günü iyi bir noktada tamamlamak isteyen 7 kadının mücadelesini sakın kaçırmayın! Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 15 Aralık Salı puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Yeni yarışmacılar kötü başladı!

Doya Doya Moda'nın dün merhaba dediği yeni haftasında Ayşegül Toptaş ve Buket Köklü'nün performansı merakla bekleniyordu. Özellikle stüdyoya geldiği gün dikkatleri üzerine çeken ve ikinci Bahar Candan yorumları yapılan Buket'in tarzı beğenilmişti. Ancak iki yarışmacı dün aldıkları puanlarla hayal kırıklığı yaşatarak son iki sırada kendilerine yer buldu.Ayşegül 7 puanla sondan birinci tamamladı. Buket ise 5 puanla sonuncu oldu. Birinciliği 20 tam puanla Rabia kazandı. Yarışmacılar bugün Bakırköy'de pul payet şıklığı konseptinde yarışacak.

doya doya moda buket köklü

doya doya moda buket köklü


Doya Doya Moda 15 Aralık Salı 2. sezon 112. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 14:15'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


Doya Doya Moda 15 Aralık Salı Puan Durumu kim birinci oldu?

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek puanlarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları puanlar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz.

  • Buket Köklü: 5
  • Bahar Candan: 12
  • Birben Coşkun: 18
  • Rabia Ağca: 20
  • Ayşegül Toptaş: 7 
  • Ceren Keskin: 12
  • Özde Karacan: 18

doya doya moda ceren keskin fotoğrafları

doya doya moda ceren keskin kimdir
 

doya doya moda bahar candan fotoğrafları

doya doya moda bahar candan kimdir

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu

Doya Doya Moda Funda Hayırlıoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları


Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri kimdir?

Türkiye'nin en tarz büyük beden kadınını bulmak için düzenlenen yarışma Doya Doya Moda'da jüri üyeliklerini Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu yapmaktadır. Yarışma saat 14:00'de başlamaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?