Doya Doya Moda 3 Ağustos Pazartesi puanları! 2. Sezon 16. bölüm kim birinci oldu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir hafta daha başlıyor. Saatler 13:00'ü gösterdiğinde binlerce kişi televizyon karşısına geçecek ve kıyasıya puan yarışına tanıklık edecek. Zaman zaman gerginliklerin de yaşanacağı programda eğlence eksik olmayacak. Peki, Doya Doya Moda 27 Temmuz Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 03.08.2020, 08:11 10.08.2020, 08:24 Burak Zihni

Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliklerini üstlendiği Doya Doya Moda'da yeni hafta açılıyor. Cuma günü elenen olmamıştı. Bugün aynı yarışmacılar birincilik için kombinlerini seçecek. İstanbul sokaklarında zaman gerginliklere de tanıklık ettiğimiz ancak hem eğlencenin hem de moda tutkusunun eksilmediği yarışmanın ilk birincisi merakla öğrenilmek isteniyor. Peki, Doya Doya Moda 3 Ağustos Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.

 

Heyecan aynı yarışmacılarla devam edecek

Yeni sezonuna bomba gibi başlayan ve dördüncü haftasına giren Doya Doya Moda'nın son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Yayınlanan fragmanda birden fazla kişinin yarışmadan ayrılacağını duyunca büyük bir şok yaşamıştı ancak beklenen olmadı. Kemal Doğulu eleme yapılmayacağını söyledi. Bayram sebebiyle alınan bu karar sonrası pazartesiden cumaya yine aynı isimler İstanbul sokaklarına çıkarak kombin seçecek.
 

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları
 

Rümeysa Buyuran birinci oldu

Geride kalan haftanın sonunda kıyasıya bir mücadele vardı. Yarışmadan elenecek isimlerin beklenmesinin yanısıra birinci de merak konusuydu. Puanlar birbirlerine çok yakındı. Son gün adeta patlama yapan Rümeysa Buyuran neredeyse tam puanı aldı ve adını ilk sıraya yazdırdı.Rizeli yarışmacı geldiği haftadan bu yana ilk birinciliğini elde ederek ödül kazandı. Ancak işi şimdi daha zor. Sebebi ise rakiplerinin gözü onda olacak.

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdirDoya Doya Moda 3 Ağustos Pazartesi kim birinci oldu?

Doya Doya Moda'nın yeni sezonunda dördüncü haftanın ilk birincisi konusunda araştırmalar yapılıyor. 7 yarışmacının mücadele ettiği programda son olarak Aylin Tözün elenmişti. Yarışmacıların aldıkları puanlar merakla bekleniyor. Bugünün sonuçları açıklanınca haberimizde yer alacak.
 

doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir


Doya Doya Moda 3 Ağustos Pazartesi 2. sezon 16. bölüm izle

TV8'in sevilen yarışması Doya Doya Moda'yı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için iki yöntem bulunmaktadır. İsterseniz Youtube üzerinden tek parça ve full seçenekleri ile seyredebilirsiniz. Dilerseniz de TV8'in internet sitesi www.tv8.com.tr'den izleyebilirsiniz.

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?