Doya Doya Moda 31 Ağustos Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda Puan Durumu

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Doya Doya Moda'da yepyeni bir hafta başlıyor. Birbirinden iddialı isimlerin kıyasıya mücadelesinde yine İstanbul sokaklarında oldukça çetin bir rekabet izleyicileri bekliyor. Yeni yarışmacının da katılacağı programda puan savaşı yaşanacak. Peki, Doya Doya Moda 31 Ağustos Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 31.08.2020, 07:55 07.09.2020, 08:14 Burak Zihni

Özde Karacan'ın bir kez daha geldiği hafta kazandığı birincilikle sona eren ve İmani Dolar'ın elendiği Doya Doya Moda'da yeni bir haftanın startı veriliyor. 7 iddialı, güzel ve büyük beden kadın yine İstanbul sokaklarında kendilerine veirlen süre, bütçe ve konseptle birlikte kombinlerini belirleyecek. Ayrıca rakibelerine de hem psikolojik hem de puansal anlamda üstünlük kurmak isteyecek. Bunun için uğraş verecek yarışmacılar zaman zaman eğlenecek zaman zaman da gerilecek. Peki, Doya Doya Moda 31 Ağustos Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

 

Birben bunu hiç sevmeyecek! Bir sarışın daha geliyor...

Doya Doya Moda'nın yeni sezondaki ilk yarışmacılarından biri olan Birben için kötü bir haber geldi. Geçen hafta Özde'nin katılımı ile tavan yapan sarışınlık tartışması bugün yarışmaya gelecek yeni isimle daha da alevlenecek. Özde; 'O istemedikçe bir sarışın daha geliyor' ifadelerini kullanırken Birben ise; 'Bu yarışmada bir sarışın varsa ve güzellikten bahsediliyorsa o benim' dedi.

 


Özde ve Rabia koalisyon içinde mi?

Yarışmanın en çok dikkat çeken ve zaman zaman de eleştirilerek tepki gösterilen konularından biri olan koalisyonlara bir yenisi daha eklendi. Rabia ile Özde'nin yakınlaşması özellikle Rümeysa Buyuran'ın tepkisini çekti. Rüneysa Rabia'ya; 'Sen kendine yanaşacak bir liman arıyorsun. Ve bu limanı da Özde olarak görüyorsun' çıkışında bulundu. Bu yakınlaşmanın daha da fazla tartışmayı beraberinde getirmesi bekleniyor.

 

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir

doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir


Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları


Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir


Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdirDoya Doya Moda'da kim birinci oldu?

Her anı ile heyecan yaratan ve hem eğlendiren hem de tarz konusunda fikir veren Doya Doya Moda'nın 2. sezonu 36. bölümündeki puan durumu da öğrenilmek isteniyor. Günün puanları ve birincisi açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


    Yorumlar (0)
    banner138
    Günün Anketi Tümü
    2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
    2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?