Doya Doya Moda 4 Ağustos Salı puanları! 2. Sezon 17. bölüm kim birinci oldu?

Moda kalıplarını yıkan, büyük beden kadınların tutkularını ortaya çıkaran ve televizyon dünyasının en modern yarışması olan Doya Doya Moda'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. Dün başlayan yeni haftanın ardından gözler bugüne çevrildi. Alınacak puanlar merakla bekleniyor. Peki, Doya Doya Moda 4 Ağustos Salı puanları! 2. Sezon 17. bölüm kim birinci oldu? İşte detaylar...

Televizyon 04.08.2020, 12:41 06.08.2020, 11:29 Burak Zihni

Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliklerini üstlendiği Doya Doya Moda'da yeni gün heyecanı başlıyor. Pazartesiden itibaren aynı kadro ile devam eden 7 isim yine çetin rekabete girişecek.İstanbul sokaklarında zaman gerginliklere de tanıklık ettiğimiz ancak hem eğlencenin hem de moda tutkusunun eksilmediği yarışmanın ilk birincisi merakla öğrenilmek isteniyor. Peki, Doya Doya Moda 4 Ağustos Salı kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.

 

Konsept içimdeki ben

Yeni haftası ile ekranlara gelen Doya Doya Moda'da dün etek şıklığı konsepti işlenmişti. Günü 19 puanla birinci bitiren Rabia Ağca adını ilk sıraya yazdırmıştı. Bugün ise içimdeki ben konsepti kapsamında yarışmacılar İstanbul Bakırköy'de kendilerine göre kombinler seçecek ve birincilik mücadelesi vermek için jürinin karşısına çıkacak. Bugün de alınacak puanlar yarışmacıların hafta sonundaki kaderini direkt etkileyecek.

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir
 

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdirDoya Doya Moda 4 Ağustos Salı kim birinci oldu?

Doya Doya Moda'nın yeni sezonunda dördüncü haftanın ilk birincisi konusunda araştırmalar yapılıyor. 7 yarışmacının mücadele ettiği programda son olarak Aylin Tözün elenmişti. Yarışmacıların aldıkları puanlar merakla bekleniyor. Bugünün sonuçları açıklanınca haberimizde yer alacak.
 

doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir


Doya Doya Moda 3 Ağustos Pazartesi 2. sezon 16. bölüm izle

TV8'in sevilen yarışması Doya Doya Moda'yı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için iki yöntem bulunmaktadır. İsterseniz Youtube üzerinden tek parça ve full seçenekleri ile seyredebilirsiniz. Dilerseniz de TV8'in internet sitesi www.tv8.com.tr'den izleyebilirsiniz.

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?