Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu

Türkiye'nin moda efsanesi, tarzınızın rehberi ve gardrobunuzun ilacı Doya Doya Moda'da haftanın final günü başlıyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden yarışmacısıyla bomba gibi bir bölüm yarışma izleyicilerini bekliyor. Bugün bir kişi kolye kazanacak, bir isim de elenecek. Bunun için de hummalı bir araştırma var. Peki Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 05.06.2020, 12:18 05.06.2020, 16:53 Burak ZİHNİ

TV8'in ilgiyle izlenen yarışması Doya Doya Moda'nın 28. haftasının da sonuna gelindi. Bir hafta boyunca kıyasıya süren yarışta artık son kez kombinler yapıalcak ve ardından jürinin karşısın çıkılacak. Büyük finale olmak isteyen yarışmacıların elenmeye tahammülü yok. Bunun için de çok iyi tercihler yapmak ve en yüksek puanları alarak villada kalabilmek istiyorlar. Jüri üyelerinin vereceği fazladan her puan da onların kaderini belirleyecek. Cuma günü 10 üzerinden yapılacak değerlendirmeler sonucunda üzülen ve sevinenler olacak. Peki Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim birinci oldu? Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

 

Doya Doya Moda 139. bölüm fragmanı

Bugün haftanın final bölümü ile yayınlanacak olan Doya Doya Moda'nın 140. bölüm fragmanı yayınlandı. Emel haftalardır girdiği potada artık olmak istemediğini söyledi. Hanzade'den meydan okuma: Burada her şey olabilir. Betül 'Herkes sinsi sinsi pusuya yatmış' dedi. Ayrıca Emel'e de taş attı: Hep Emel potada. Artık başkalarını görür'! Su tek birinci kendisinin olduğunu söyledi. Doya Doya Moda yeni bölümüyle 12.30'da FOX TV'de.
 

gamze eroğlu kimdir

doya doya moda Sepideh Su Baher
 


Doya Doya Moda 5 Haziran Salı 140. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 12:30'da başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.
 

doya doya moda gamze eroğlu
 

Doya Doya Moda 5 Haziran Cuma kim birinci oldu? Kim elendi?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da bir gün daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept, bütçe ve sürede en iyi işi çıkarmak ve jüriyi memnun etmek için uğraştı. Alınan puanları açıklandıktan sonra birinciyi ve elenen yarışmacıyı haberimizde okuyabilirsiniz.

Hanzade:
Sündüz:
Gamze: 
Emel: 
Su: 
Betül: 
Melika: 

Melika elendi. Sündüz birinci oldu.

Doya Doya Moda Ferdanur Başaran footğrafları

doya doya moda Sepideh Su Baher
 

doya doya moda emel başkan fotoğrafları

doya doya moda emel başkan kimdir

Yorumlar (1)
kemal bey tşk emel için 5 ay önce
Bakın EMEL kombinlemişmi onu bilemem ama elbiseyi taşıyormu evet betüle su ya bakmam emele bakarım. emelin bir duruşu var. öyle güçlü insanarı severim ben hiç öyle olamadım. inanın kemal bey emel gibi insanların kalbi çok güzeldir.SÜNDÜZ güzel her şey yakışıyor
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?