Doya Doya Moda 8 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Puan Durumu

Türkiye'nin en tarz, en ikon, en samimi ve en eğlenceli yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir hafta başlıyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden kadının yarıştığı programda birincilik mücadelesi verilecek ve hafta sonundaki kolyenin yanısıra final için de avantaj sağlamak isteniyor. Peki Doya Doya Moda 8 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler

Televizyon 08.06.2020, 13:30 08.06.2020, 17:06 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda 8 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Puan Durumu

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda'nın yeni haftasında da mücadele sürüyor. 7 büyük beden kızın tahsis edilen villada yapacakları kombinlerle vereceği mücadele sonrasında en çok puan alan isim merakla bekleniyor. Yeni bir yarışmacının da katılacağı maratonda yine kıyasıya rekabet yaşanacak. Peki Doya Doya Moda 8 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde.
 


Melika elendi!

Geride kalan haftanın son gününde final heyecanı vardı. Potada bu kez dört kişi vardı. Gamze, Emel, Su ve Melika elenmemek adına şanslarını yarıştırdı. Kemal Doğulu sonuçları açıklamaya başladı. Herkesin yüreklerini ağzına getirdiği anlarda yarışmaya veda eden isim de belli oldu. Melika Aslan programdan elendi ve final hayalini gerçekleştiremedi.

doya doya moda zeynep zor

Zeynep Zor katıldı

Yarışmaya bu hafta gelen isim Zeynep Zor oldu. 23 yaşındaki güzel yarışmacı iddialı bir giriş yaptı. Yarışmacı arkadaşlarını onore etmeisni başardı ve diğer yarışmacıların aksine farklı bir tavır sergiledi. Ancak Hanzade'yi sevmediğini açıkladı. Emel bu konuda kendisini eleştirdi. Performansı da merakla bekleniyor.

gamze eroğlu kimdir
 

Doya Doya Moda 136. bölüm fragmanı

Bugün yeni haftası başlayacak olan Doya Doya Moda'nın yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yarışmacılar artık final için mücadele verecek. Yeni yarışmacı Zeynep Zor iddialı geldi ve herkese meydan okudu. Günün konseptine uygun tercihler yapmaya çalıştı. Hanzade ile arasında nasıl bir lilişki olacak. Hepsi ve daha fazlası Doya Doya Moda'nın yeni bölümünde.

doya doya moda Sepideh Su Baher
 


Doya Doya Moda 8 Haziran Pazartesi 141. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 12:30'da başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

 

doya doya moda gamze eroğlu
 

Doya Doya Moda 8 Haziran Pazartesi kim birinci oldu?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da bir gün daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept, bütçe ve sürede en iyi işi çıkarmak ve jüriyi memnun etmek için uğraştı. Alınan puanları açıklandıktan sonra birinciyi haberimizde okuyabilirsiniz.

Hanzade: 8
Sündüz: 4
Gamze:4
Emel: 7
Su: 10
Betül: 14
Zeynep:6

Doya Doya Moda Ferdanur Başaran footğrafları

doya doya moda Sepideh Su Baher
 

doya doya moda emel başkan fotoğrafları

doya doya moda emel başkan kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?