Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 16 Eylül Çarşamba puan durumu

Gardıropları yenileyen, stil ufkunuzu genişleten ve modayı yeniden yazabilmek için yola çıkan yarışma Doya Doya Moda'nın yeni gün heyecanı başlıyor. Birbirinden iddialı 7 büyük beden kadının vereceği birincilik mücadelesinde adım adım hafta finaline doğru gidiliyor. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 16 Eylül Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 16.09.2020, 09:05 Burak ZİHNİ

Kemal Doğıulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever'in jüri koltuğunda oturduğu Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir günün heyecanı ve coşkusu yaşanıyor. Yeni yarışmacının katılımı ile yine 7 kişi olarak devam eden programda alınacak her puan büyük önem taşıyor. Bugün haftanın birincisi olabilmek adına yeni bir maceray aatılacak olan kızların seçecekleri kombinler kaderlerini direkt olarak etkileyecek. Bu sebeple de hataları en aza indirmeleri gerekiyor. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 16 Eylül Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor.
 

Zeynep Topçu katıldı

Cuma günü yayınlanan finalin ardından pazartesi günü Büşra Neslihan Çolak'ın yerine Arzu Zibaei gelmişti. İranlı güzel yarışmacı için herkes umutluydu ancak ömrü sadece bir gün sürdü. Kıyafeti ile herkesi şoke eden Zibaei, jüri kararıyla yarışmadan gönderildi. Yerine gelen isim ise Zeynep Topçu oldu. 23 yaşında olan Topçu, iddiasıyla ilk güne damgasını vurdu ancak 6 puanla salıyı kapattı.
 

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

Gün birincisi Rümeysa

Dün Bakırköy'de star parçam ayakkabı konsepti ile yarışan yarışmacılar arasından Rümeysa Buyuran tam puanla birinci oldu. Özde 17 puanla ikinci, Birben ise 13 puanla üçüncü oldu. Rabia 12, Sabiha 9, Nur 7 ve Zeynep de 6 puanla günü bitirdi. Moda savaşı bugün Kadıköy'de devam edecek. Konsept ise tarzını göster. Yani serbest şıklık.

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

Rabia'dan müthiş başlangıç!

Pazartesi günü iyi başlamanın her zaman psikolojik avantaj getirdiği düşünülmektedir. Bu sebeple de yarışmacılar ilk güne çok önem veriyor ve alınacak puanlar beş günü etkileyebiliyor. Dün Rabia Ağca 20 tam puanla haftaya muhteşem bir başlangıç yaptı. İkinci Sabiha 17, üçüncü Özde ise 13 puan aldı. Nur 7, Rümeysa 5 ve Birben 4 puanla günü tamamladı.

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir
 

Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? Kim elendi?

Her anı ile heyecan yaratan ve hem eğlendiren hem de tarz konusunda fikir veren Doya Doya Moda'nın 2. sezonu 48. bölümündeki puan durumu da öğrenilmek isteniyor. Günün puanları ve birincisi açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?