Doya Doya Moda Dilara Aksu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da yeni hafta başlıyor. Pazartesiden itibaren ekranlara gelecek bölümde yeni bir yarışmacı Kadıköy'de yayınlanacak maratona katılacak. Ardından da birincilik için yeteneklerini gösterecek. O yarışmacı Dilara Aksu oldu. Peki, Doya Doya Moda Dilara Aksu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 19.10.2020, 14:03 19.10.2020, 14:51 Burak ZİHNİ

Cuma günü hafta finali ile ekranlara gelen bölümünde Sabiha, Rümeysa ve Nazlı'nın potada olduğu Doya Doya Moda'da hüzün dolu bir bölüm ekranlara gelmişti. Özellikle Sabiha'nın akıttığı gözyaşları programa damga vururken hem o hem de Rümeysa kılpayı yarışmada kaldı. Diğer isim Nazlı Karagöz ise elendi. Yerine gelecek yeni yarışmacı da belli oldu. VIP bir araçtan inen ve Kadıköy'e gelen yeni ismin kim olduğu merak konusuydu ve açıklandı. O yarışmacı Dilara Aksu oldu. Peki, Doya Doya Moda Dilara Aksu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Doya Doya Moda Dilara Aksu kimdir?

Bugünden itibaren yarışmada 6 rakibesi ile mücadele edecek olan Dilara Aksu 23 yaşında. Aslen Sivaslı ama İstanbul'da yaşıyor. Bekar ve çalışmıyor. Modada belli bir tarzı olmadığından bahseden güzel yarışmacı, kendine ne yakışıyorsa giydiğini anlattı.

Doya Doya Moda Dilara Aksu boyu : 1.71
Doya Doya Moda Dilara Aksu kaç kilo : 75
Doya Doya Moda Dilara Aksu kaç beden : 42


Doya Doya Moda Dilara Aksu

Doya Doya Moda Dilara Aksu

Doya Doya Moda Dilara Aksu

Doya Doya Moda Dilara Aksu

Doya Doya Moda Dilara Aksu


 

Doya Doya Moda Dilara Aksu Instagram hesabı

Bugünden itibaren yarışmada birincilik mcüadelesi verecek olan Dilara Aksu'nun kendisine ait hesabı @dilaraaksu58'dir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?