Doya Doya Moda Hülya kimdir? Hülya Yenidoğmuş Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da yeni sezon heyecanı yaşanıyor. 18 Temmuz'dan itibaren yayın hayatını sürdürecek programda yarışacak isimler belli oldu. Buna göre Hülya Yenidoğmuş da kendisine verilen sürede İstanbul sokaklarında yapacağı kombin tercihleri sonrasında podyuma çıkarak puanlarını alacak. Hedefi ise sezon birinciliği. Güzel yarışmacı hakkında internette de çok sayıda araştırma yapılıp bilgi sahibi olmak amacında. Peki, Doya Doya Moda Hülya kimdir? Hülya Yenidoğmuş Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 18.07.2022, 09:22 18.07.2022, 09:39 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda Hülya kimdir? Hülya Yenidoğmuş Instagram hesabı

Pazartesiden itibaren yayın hayatına yeni sezon bölümleri ile devam edecek olan Doya Doya Moda yarışmasının fragmanı yayınlandı. Yarışmacıların da yer aldığı tanıtımlarda 7 ismin ter dökeceği duyuruldu. O yarışmacılardan biri de Hülya Yenidoğöuş oldu. Fragman sonrası güzel yarışmacı hakkında araştırmaya başladı. Peki Hülya Yenidoğmuş kimdir? Detaylar haberimizde.


Doya Doya Moda Hülya Yenidoğmuş kimdir?

Bugünden itibaren birincilik için yarışacak olan Hülya Yenidoğmuş 33 yaşında. İzmirli. Kendisi yönetici ve 8 yaşında bir erkek çocuk sahibi. 15-16 yaşından iitbaren modayla ilgileniyor. Moda hakkındaki gelişmeleri takip ediyor. Çevresinde iyi giyinmeyi bilen biri olarak tanınıyor. Instagram hesabı @hulyayenidogmus'tur.
 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.


 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?

Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız pazartesiden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?