Doya Doya Moda kim birinci oldu? 18 Temmuz Pazartesi Doya Doya Moda puan durumu

Türkiye'nin göz kamaştırıcı yarışması Doya Doya Moda'da yepyeni bir sezon daha başlıyor. Birbirinden iddialı 7 kadın yarışmacının amansız rekabetine sahne olacak programda ilk gün puanları herkesi ekran başına kilitleyecek. Herkes elde edilecek sıralamayı merak ediyor. Peki, Doya Doya Moda 18 Temmuz Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.

Televizyon 18.07.2022, 14:30 19.07.2022, 13:46 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda kim birinci oldu? 18 Temmuz Pazartesi Doya Doya Moda puan durumu

Uzun süredir ne zaman yayın hayatına devam edeceği sabırsızlıkla beklenen Doya Doya Moda'da yeni sezon bomba gibi yarışmacılarla TV8 ekranlarında yeniden yer almaya başlıyor. Sezonun ilk gününde İstanbul sokaklarına çıkacak olan 7 kadın kendilerine tanınan sürede günü ilk sırada tamamlamak üzere kolları sıvayacak. Aynı zamanda rakiplerine karşı da psikolojik bir sınav verecek. Gün sonunda ise elde edilecek puanlar üzerinden bir sıralama oluşturularak sezona iyi bir başlangıç yapılmak isteniyor. Peki, Doya Doya Moda 18 Temmuz Pazartesi kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde.


Doya Doya Moda 18 Temmuz Pazartesi kim birinci oldu? 

Her bedenden katılıma izin verilen ve daha da rekabetçli hale gelen programda 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın ilk günkü puanları oldukça merak ediliyor. Yarışmacıların tarzlarını yanıstacağı ilk sınavda alacakları notlar ve yorumlar gelecekleri için de belirleyici rol oynayabilir. Doya Doya Moda 18 Temmuz Pazartesi puanları aşağıda yer almaktadır.

  • Zeynep Billur Uludağ:
  • Banu Teker:
  • Nihan Sağır: 
  • Aleyna Koç: 
  • Özge Özder: 
  • Hülya Yenidoğmuş:
  • Tina Özdemir:


 

Doya Doya Moda yarışmacıları kimdir?


Her biri çok iddialı, stil sahibi olduğunu düşündüğü, hırsı ile yarışmaya damga vuracağınanan 7 kız pazartesiden cumaya rekabet içerisinde birbirlerini geçmeye çalışıyor. Yayınlanan son haftadan itibaren Doya Doya Moda yarışmacılarını sizler için derledik. Önceki sezonda başlayan ve bu sezonda da devam eden Doya Doya Moda'nın yebi döneminde oldukça güzel isimler var. Doya Doya Moda All Star'da Zeynep Billur Uludağ, Banu Teker, Nihan Sağır, Özge Özder, Aleyna Koç, Hülya Yenidoğmuş ve Tina Özdemir mücadele edecek.


 

Doya Doya Moda hakkında

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon'un üstlendiği ve Castillo di Riva'da çekimleri yapılan Doya Doya Moda'da Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz ve Serdar Uzuntaş jüri üyeliğini üstleniyor. Beş gün boyunca en fazla puanı toplayan yarışmacı hafta sonunda ödüle kavuşuyor.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?