Doya Doya Moda Rabia Ağca neden yok? Ayrıldı mı geri dönecek mi? 9 Kasım Pazartesi

Televizyon ekranlarının sevilen yarışması Doya Doya Moda'da yeni bir hafta daha başlıyor. İki yeni yarışmacının programa katıldığı maratonda yine Rabia Ağca'nın olmadığı görüldü. Yayınlanan fragmanda güzel yarışmacıya yer verilmedi ve izleyiciler de kendisi hakkındaki durumu merak ederek öğrenmek istiyor. Doya Doya Moda Rabia Ağca neden yok? Ayrıldı mı geri dönecek mi? 9 Kasım Pazartesi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Televizyon 09.11.2020, 08:06 09.11.2020, 08:17 Burak ZİHNİ

Kısa sürede elde ettiği başarılarla TV8 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Doya Doya Moda'da 2. sezonun 18. haftası bugün başlıyor. Cuma günü Özde Karacan'ın birinciliği kazandığı programda Tuğçe Sözeren de elenerek hayallerine veda etmişti. Yerine gelecek isim merak konusuydu ancak izleyiciler bir şok yaşadı. Geçen haftanın iki gününde ekranda yer almayan Rabia Ağca bugün de yok. Bu da tüm hafta yarışmayacağı anlamını taşıyor. Peki, Doya Doya Moda Rabia Ağca neden yok? Ayrıldı mı geri dönecek mi? 9 Kasım Pazartesi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.Rabia Ağca neden yok?

Geçen hafta yayınlanan Doya Doya Moda bölümlerinde güzel yarışmacının olmaması izleyicileri üzmüştü. Gözler yeni haftaya çevrilmişti ve kendisinin programda devam etmesi bekleniyordu. 2. sezonun başından bu yana yarışmada yer alan isimlerden biri olan Ağca, son fragmanda da yoktu. Gülşah Saraçoğlu kendisi için yapım şirketinden izin aldığını söyledi. Ancak sebebin henüz ne olduğu bilinmiyor. Diskalifiye iddiaları var ancak ekrana taşınan bir durum şu an için yok. Daha önce Ferdanur Başaran'da yaşanmıştı böyle bir süreç ve kendisinin gönderildiği açıklanmıştı. Rabia Ağca'da ise bu yapılmadı. Keza Özde Karacan da tekrar dönmüştü Doya Doya Moda evine. Güzel yarışmacının ne zaman yeniden yarışacağı henüz bilinmiyor.


 

Doya Doya Moda Rabia Ağca kimdir?

Yeni sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olan Rabia Ağca İstanbul'da ikamet etmektedir. Yarışmada kendisini en tarz büyük beden kadın olarak Türkiye'ye kanıtlamayı istiyor. Genç olmasından dolayı yüksek enerjiyle sezona başlayacak güzel yarışmacının tek hedefi jüriden iyi puanlar almak. Kendisi 21 yaşında. Aslen Hataylı. Öğrenci ama öğrenciliğini dondurdu. Yeniden sınava hazırlanıyor. 1.68 boyunda, 75 kilogram ve 42 beden. 

Doya Doya Moda Rabia Ağca Instagram hesabı

Programa katılan yarışmacılara dair en çok araştırılan konulardan biri de sosyal medya hesapları. Rabia Ağca Instagram hesabı ile ilgili olarak kendisinin bir profili olduğu ortaya çıkıyor. 70 bin takipçisi bulunan güzel isim 369 hesabı takip ediyor. @rabiiaagca linkinden ulaşabilirsiniz.


Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir

doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir
 

Yorumlar (1)
Dijle 1 yıl önce
rabianın gelmemesi üzücü
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?