Doya Doya Moda Zeynep Topçu kimdir? Kaç yaşında ve Instagram hesabı

Dün başlayan yeni haftada yaşanan büyük şok sonrası ilk günü olan Arzu Zibaei diskalifiye edilmişti. Kemal Doğulu'nun açıklaması sonrasında İranlı güzelin yerine gelecek isim merak konusuydu. O yarışmacı Zeynep Topçu oldu. Peki, Zeynep Topçu kimdir? Kilosu, bedeni, boyu, yaşı ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 15.09.2020, 13:01 15.09.2020, 13:41 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda Zeynep Topçu kimdir? Kaç yaşında ve Instagram hesabı

Dün başlayan yeni haftada yaşanan büyük şok sonrası ilk günü olan Arzu Zibaei diskalifiye edilmişti. Kemal Doğulu'nun açıklaması sonrasında İranlı güzelin yerine gelecek isim merak konusuydu. O yarışmacı Zeynep Topçu oldu. Peki, Zeynep Topçu kimdir? Kilosu, bedeni, boyu, yaşı ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor..
 

Doya Doya Moda Zeynep Topçu kimdir?

Bugünden itibaren yarışmada 6 rakibesi ile mücadele edecek olan Zeynep Topçu üniversite öğrencisi. 22 yaşında. Kendine yakıştığına inandığı salaş ve rahat ettiği kıyafetleri seçiyor. Onları takıları ve aksesuarları ile kombinliyor. Alışverişi ve stilini göstermeyi çok seviyor. Yarışmada kendisine güveniyor ve kolyeyi alabilmek için çok iddialı.

Doya Doya Moda Zeynep Topçu boyu : 1.73
Doya Doya Moda Zeynep Topçu kaç kilo : 86

Doya Doya Moda Zeynep Topçu kaç beden : 42 beden

Doya Doya Moda Zeynep Topçu 

Doya Doya Moda Zeynep Topçu 


 

Doya Doya Moda Zeynep Topçu Instagram hesabı

Bugünden itibaren yarışmada birincilik mcüadelesi verecek olan Zeynep Topçu'nun Instagram hesabı olup olmadığı henüz bilinmiyor.


Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?