Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 17 Eylül Perşembe puan durumu

TV8'in sevilen yarışması Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü güne gelindi. Yarışmacılar hafta finali öncesindeki son günde de ellerinden gelenin en iyisini yaparak kolyeyi almak amacında. Ancak bunun için işleri hiç de kolay değil. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 17 Eylül Perşembe puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 17.09.2020, 11:12 18.09.2020, 11:43 Burak ZİHNİ

Kemal Doğıulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever'in jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda'da yepyeni bir günün heyecanı ve coşkusu yaşanıyor. Yeni yarışmacının katılımı ile yine 7 kişi olarak devam eden programda alınacak her puan büyük önem taşıyor. Bugün haftanın birincisi olabilmek adına yeni bir maceray aatılacak olan kızların seçecekleri kombinler kaderlerini direkt olarak etkileyecek. Bu sebeple de hataları en aza indirmeleri gerekiyor. Peki, Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? 17 Eylül Perşembe puan durumu haberimizde yer alıyor.

 

Birben Coşkun ağladı, ağlattı!

Bugün yayınlanacak olan 2. sezon 49. bölümünün fragmanı herkesi hüzünlendirdi. Yeni sezonun en güzel yarışmacılarından biri olarak 10 haftadır yarışan Birben Coşkun, anlattığı hikaye ile stüdyodakileri ağlattı. Ekran başındaki izleyicilerin de duygusal anlar yaşayacağı programda Coşkun, çöpten topladığı tüllerden bugünlere geliş hikayesini anlattı. Yaşadığı zorlukları ve pastacılığa attığı adımların geçmişini açıkladı...

 

Doya Doya Moda Birben Coşkun fotoğrafları

Doya Doya Moda Birben Coşkun kimdir
 

Gün birincisi Rabia

Dün Kadıköy'de serbest şıklıkta kendilerini göstermek için yarışan yarışmacılar arasında en yüksek puanı 19 ile Rabia Ağca aldı. İkinci sırada 17 puanla Özde, üçüncü basamakta ise 16 puanlı Rümeysa vardı. Birben ve Sabiha 14, Nur 9 ve Zeynep 7 puanla günü tamamladı. Bugün ise kızlar Bakırköy'de ödül aldıkları tasarımların lansmanına gidecek konsepti uyarlamaya çalışacak.

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu fotoğrafları

doya doya moda rümeysa küçükislamoğlu kimdir

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran fotoğrafları

Doya Doya Moda Rümeysa Buyuran kimdir

Doya Doya Moda Nur İşlek fotoğrafları

Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir

Rabia'dan müthiş başlangıç!

Pazartesi günü iyi başlamanın her zaman psikolojik avantaj getirdiği düşünülmektedir. Bu sebeple de yarışmacılar ilk güne çok önem veriyor ve alınacak puanlar beş günü etkileyebiliyor. Dün Rabia Ağca 20 tam puanla haftaya muhteşem bir başlangıç yaptı. İkinci Sabiha 17, üçüncü Özde ise 13 puan aldı. Nur 7, Rümeysa 5 ve Birben 4 puanla günü tamamladı.

doya doya moda neslihan çolak

doya doya moda neslihan çolak


doya doya moda imani dolar fotoğrafları

doya doya moda imani dolar kimdir

doya doya moda aslı adıyaman fotoğrafları

doya doya moda aslı adıyaman kimdir

Doya Doya Moda Aylin Tözün fotoğrafları

Doya Doya Moda Aylin Tözün kimdir

Doya Doya Moda Sanaz Shadian fotoğrafları

Doya Doya Moda Sanaz Shadian kimdir

doya doya moda ayten demirkol

ayten demirkol kimdir
 

Doya Doya Moda'da kim birinci oldu? Kim elendi?

Her anı ile heyecan yaratan ve hem eğlendiren hem de tarz konusunda fikir veren Doya Doya Moda'nın 2. sezonu 498. bölümündeki puan durumu da öğrenilmek isteniyor. Günün puanları ve birincisi açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?