Duy Beni 1. bölüm reyting sonuçları (Dizi izlendi mi tutar mı?)

Sezon boyunca prime time kuşağındaki programlar ve dizilerle birçok kanalın gerisinde kalan STAR TV'de bugün yeni bir yapım daha izleyicilerle buluşuyor. Duy Beni isimli dizi ilk bölümüyle akşama damga vurmaya hazırlanıyor. Dizinin etkileri, izlenme oranları ve yarına yansıması gelecek haftalardaki akıbetini de direkt olarak etkileyecek. Bunun için en iyisini vermek zorunda. Ancak rakipleri de oldukça zorlu. Peki, dizi izlendi mi tutar mı? Duy Beni 1. bölüm reyting sonuçları haberimizde.

Televizyon 07.07.2022, 11:54 07.07.2022, 12:28 Burak ZİHNİ
Duy Beni 1. bölüm reyting sonuçları (Dizi izlendi mi tutar mı?)

Sezon boyunca prime time kuşağındaki programlar ve dizilerle birçok kanalın gerisinde kalan STAR TV'de bugün yeni bir yapım daha izleyicilerle buluşuypr. Duy Beni isimli dizi ilk bölümüyle akşama damga vurmaya hazırlanıyor. Dizinin etkileri, izlenme oranları ve yarına yansıması gelecek haftalardaki akıbetini de direkt olarak etkileyecek. Bunun için en iyisini vermek zorunda. Ancak rakipleri de oldukça zorlu. Peki, dizi izlendi mi tutar mı? Duy Beni 1. bölüm reyting sonuçları haberimizde.


Duy Beni oyuncu kadrosu ve künye

Yapım: Süreç Film

Yönetmen: Ali Balcı

Senaryo: Makbule Kosif


Oyuncular: Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız, Durul Bazan, Murat Daltaban


 

Duy Beni oyuncu konusu

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisinden dün akşam iddialı bir tanıtım daha geldi. Tanıtımı büyük yankı uyandıran dizinin konusu şöyle; Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim (Rabia Soytürk) ’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla (Helin Kandemir)’ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, mahallenin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar. Bu suçlama ispatlanamaz ve okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa faydalı olmak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme kararı alır. Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı çocukluk arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların izini bir şekilde bulmaktır.O, Leyla’ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna adı gibi emindir. Ekim’le birlikte Bekir (Taha Bora Elkoca) ve Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz) de sınavı kazanmıştır.  Okulun ilk günü onlara adeta uzaydan gelmiş gibi davranırlar. Ardından o günden sonra hayatlarını değiştirecek bir olguyla tanışırlar. Zorbalık!  Bu zengin okulun öğrencileri kimi zaman eğlenmek kimi zaman da heyecanlı anlar yaşamak için adına gelenek dedikleri bir sistemin içinde kendi düzenlerini kurmuşlardır. Hiç kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de tayin olana dek.  Selim Bender ( Berk Hakman)! Hem kişisel, hem meslek hayatında her zaman doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe yönlendirmeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının farkındadır. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif’in kaleme aldığı “Duy Beni”nin kadrosunda Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Yaz sezonuna damgasını vuracak “Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve güçlü kadrosuyla yakında Star’da!


 


Duy Beni 1. bölüm reyting sonuçları

7 Temmuz 2022 Perşembe akşamında ilk bölümüyle yayınlanacak olan Duy Beni'nin hikayesi izleyicilerle buluşacak. Güçlü kadrosunun yakalayacağı başarı herkes tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Özellikle de diğer yapımlara karşı mücadelesindeki konumunu görmek isteyenler mevcut. Masterchef Türkiye, FOX Ana Haber ve İçimdeki Ateş karşısındaki gücü ilerleyen haftalara da tesir edecek. Reyting sonuçları 10.00-10.30 arasında açıklanmaktadır.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?