Emanet 10. bölüm özeti ve fragmanı izle

Yusuf için karşı karşıya olan Yaman ve Seher arasında ilk elektriklenme yaşanmıştır. Yaman, Yusuf'a iyi bakan Seher'e ondan aldığı kolyeyi de geri vermiştir. Ve aralarınd yaşanan yakınlaşma aklından geçmiştir. İkbal ve Zuhal'in planları onları nasıl etkileyecek? Emanet 10. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 17.09.2020, 19:58 18.09.2020, 20:09 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin yeni başlamasına rağmen kısa sürede sevlen dizisi Emanet'in hafta sonundaki bölümü ekranlara geliyor. Yaman ve Seher arasında filizlenen yakınlaşma sonrasında neler yaşanacağı büyük bir merak içerisinde öğrenilmek isteniyor. Yusuf'un bu birliklteliğe ne cevap vereceği de önemlidir. Ayrıca İkbal'in Zuhal üzerinden yürüteceği planlar da Yaman ve Seher için yeni tehikeleri de beraberinde getirecektir. Emanet 10. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Emanet 10. bölüm özeti

Karamel Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Emanet'te bir hafta daha sona eriyor. Her bölümü ile izleyicileri ekranlara kilitleyen dizide Yaman, Seher'e karşı düşüncelerini değiştirmektedir. Bu durum hoşuna da gitmeye başlamıştır. Yusuf ne zaman teyzesinin adını söylese Yaman'ın da gözleri parlamaktadır. Seher de ona karşı boş değil gibi gözükmektedir. İkilinin yaşayacakları aşk sabırsızlıkla bekleniyor.emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138