Emanet 11. bölüm izle | Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Seher ve Yaman'ın aşka dönüşmesi beklenen hikayelerinde yeni bir adım atıldı. İzleyemeyenler, kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 11. bölüm izle alternatifleri ve tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 21.09.2020, 18:57 22.09.2020, 13:42 Burak Zihni

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yemin'in ardından Emanet ile karşımıza çıkan Kanal 7'de yeni bir bölüm daha geride kaldı. Yaman ve Seher son olarak karakol sebebiyle karşı karşıya gelmişti. Yusuf konusunda yeni bir cephe daha açılması ikisinin de işine gelmez ancak dizide yaşanacaklar merakla beklenmektedir. İkbal'in Zuhal planı tutmadıktan sonraki hamlesi de elinde patlayabilir. Bundan sonra ne yapacağı da öğrenmek istenmektedir. İzleyemeyenler, kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 11. bölüm izle alternatifleri ve tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.
 

Emanet 11. bölümde neler oldu?

Emanet’te bu akşam Yaman bir anda büyük bir tehlikenin içine girer. Ali ise peşinde olduğu hırsıza ulaşmak üzeredir. Ali ve Fırat tarafından emniyete götürülme sebebini öğrenen Yaman, Seher’le gerilse de kendilerini bekleyen tehlikeden habersizdir. Eve geri dönen Kiraz, yakalanmamak için çok dikkatli olmak zorundadır. Ali ise peşinde olduğu hırsıza adım adım yaklaşmaktadır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 11. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?