Emanet 16. bölüm izle | Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te yeni bir hafta daha başladı ve ilk bölüm sona erdi. İzleyiciler yayınlanan 16. bölümde Seher ve Yaman'ın arasında yaşananları meraklı bir şekilde izledi. Emanet 16. bölüm izle alternatifleri ve Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri

Televizyon 28.09.2020, 12:49 28.09.2020, 20:24 Burak ZİHNİ

Kısa süre olmasına rağmen yayınlandığı her bölümle adından söz etitren Emanet'te bir akşamındaha sonuna gelindi. Kanal 7'nin akam haberleri sonrasında izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümü binlerce kişi tarafından seyredilmek isteniyor. Bazı izleyiciler birden fazla izlemeyi dahi tercih ediyor. Yeni bölümde neler oldu? Yaman ve Seher arasında yaşanacak tüm gelişmeler ilgi odağı. Emanet 16. bölüm izle seçenekleri ve tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle altarnetifleri haberimizde yer alıyor.
 


Emanet 16. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yusuf’un kaçırıldığını öğrenen Yaman çok öfkelenir. Yaman’ı bekleyen sürpriz ne? Seher’in Yusuf’u kaçırdığına emin olan Yaman’ın tepkisi çok sert olur. Yaman, Yusuf’u bulmak için harekete geçtiğinde aldığı haberle öfkeden deliye döner.  Kiraz’ı yakalayan Ali zor da olsa bir karar vermek zorundadır. 

emanet 17. bölüm fragmanı

emanet 17. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 16. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?