Emanet 18. bölüm fragmanı izle

Kanal 7'nin yayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Yaman'ın bıçaklanması sonrasında Seher, iyileşmesi için verdiği mücadelenin karşılığını ortaya koymaktan çekinmeyecektir. Emanet 18. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Televizyon 29.09.2020, 19:16 29.09.2020, 20:16 Burak ZİHNİ

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet'te salı akşamı da sona erdi. Yaman, düşmanlarının yanına gitmiş ve restleşmenin ardından sırtından bıçaklanmıştı. Hem de kendi adamları tarafından. İhanete uğrayan Yaman'ın imdadına yetişecek isim ise Seher'den başkası değildir. Kendisi için Arif Baba'nın yanında iyileşmesini sağlamak adına saatlerce uyumadan bekleyen Yaman bu kez dinlenecek taraftır. Seher de kendini ona bakmakla zorunlu hisseder. Çünkü sürekli bahsettiği Yaman'ın karanlık dünyasını keşfetmenin en iyi yolu budur. Emanet 18. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Emanet 18. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman yediği bıçak darbesinin ardından aracına atlar. Konağa gider. Seher ile karşılaşır. Terli ve yorgundur. Yarasını belli etmez ama acı hisseder. Seher ise peşinden gider. Durumu analar ve nasıl olduğunu sorar. Yaman ise odadan çıkmasını ister. Bunun üzerine Seher de Cenger'e bağırır iken Yaman ağzını kapatır. Aralarında bir yakınlaşma olur... Seher de 'Ya onu çağırırım ya da ben yardım ederim' diyerek Yaman'a ceketini çıkarmasında yardımcı olur. Ancak Seher doktorun yarayı görmesi gerektiğini söyleyince Yaman onu odadan kovar. Seher bu kez borcunu ödemek üzere elinde tıbbi malzemelerle gelerek Yaman'a pansuman yapar. Ali'nin evinde ise gergin anlar yaşanır. Kiraz'ın evde kalması soğuk rüzgarlar estirir. Begüm, Ali'ye manalı bir şekilde bakar ve evden ayrılır. Osman ise Kiraz'ı teselli etmek için çaba gösterir. Ali ile Begüm de tartışır. Kiraz Ali'ye 'benim yüzümden sorun oldu değil mi?' sorusunu sorınca da ters bir yanıt alır. Ali; 'Sen ilgilendirmeyen konulara burnunu sokma' diye tersler.emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?