Emanet 19. bölüm izle - 1 Ekim Perşembe tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Yaman ve Seher'in Yusuf mücadelesinde yine gerilim dolu ama aşkın eksilmediği bir güne tanıklık eden izleyiciler yarını sabırsızlıkla bekliyor. Emanet 19. bölüm izle seçenekleri ve Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 01.10.2020, 14:42 05.10.2020, 18:48 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yeni bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te heyecan sürüyor. Yaman ve Seher'in Yusuf için girdikleri mücadelede hangisinin galip geleceği merak konusu. Ayrıca onları ayırmak isteyen İkbal'in çabası da söz konusu. Bunun için her şeyi göze alan İkbal, kardeşi Zuhal'i bu sefer nasıl yönlendirecek?  Emanet 19. bölüm izle seçenekleri ve  Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Emanet 19. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam İkbal Seher’den kurtulmak için ona bir tuzak kurar. İkbal’in tuzağına düşen Seher ve Yaman’ı neler bekliyor? Seher ve Selim’i lokantada gören Yaman’ın tepkisi ne olacaktır? İkbal’in planı adım adım işlemektedir. Begüm, Kiraz’ın gerçekten kim olduğunu öğrenmeye çok yakındır. Kiraz ise Ali’nin tüm uyarılarına rağmen başını yine belaya sokmayı başarır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunan öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkıyor. Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor.

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı


emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 19. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});