Emanet 20. bölüm izle - 2 Ekim Cuma tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'in 4. haftası da sona eriyor. Güçlü senaryosu ve duygularını izleyicilere aktaran oyuncu kadrosu ile hafta içi günlerinde yayınlanan yapım bugün de binlerce kişiyi ekrana kilitledi. Yaman ve Seher'in Yusuf mücadelesinde yine gerilim dolu ama aşkın eksilmediği bir güne tanıklık eden izleyiciler yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Emanet 20. bölüm izle seçenekleri ve Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 02.10.2020, 17:01 02.10.2020, 20:20 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yeni bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te heyecan sürüyor. Yaman ve Seher'in Yusuf için girdikleri mücadelede hangisinin galip geleceği merak konusu. Ayrıca onları ayırmak isteyen İkbal'in çabası da söz konusu. Bunun için her şeyi göze alan İkbal, kardeşi Zuhal'i bu sefer nasıl yönlendirecek? Son olarak Seher'i çalıştığı yerden konağa götürmek isteyen Yaman öfkeliydi. Diğer yandan da doğum günü telaşının yaşandığı konakta yeni olaylar ev halkını beklemektedir. Diğer yandan Ali ve Kiraz da kendilerini tehlikenin göbeğinde bulacaktır. Emanet 20. bölüm izle seçenekleri ve  Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Emanet 20 bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman, Yusuf’un doğum gününde Seher’i başka yerde görünce çok öfkelenir. Yusuf’un doğum gününde Seher’i Selim’in lokantasında bulan Yaman’ın tepkisi büyük olur. İkbal ve Zuhal’in kurduğu plan, hiç tahmin etmedikleri bir sonuca sebep olur. Hiç tanımadığı bir adamı bayıltan Kiraz, bu beladan hiç de kolay kurtulamayacaktır. Ali, Kiraz’ı bekleyen tehlikeyi fark ettiğinde ne yapacağını bilemez. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 20. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});