Emanet 21. bölüm izle - 5 Ekim Pazartesi neler oldu?

Kendi dünyasında yapayalnız bir insan olan Yaman, hayata sadece Yusuf ile tutunmaya çalışan Seher ile yolculuğa çıkmaktadır. Hayat, onları başladıkları düşmanlığın ardından farklı bir dünyaya götürecektir. Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Emanet'in 5 Ekim 2020 Pazartesi günü yayınlanan 21. bölümü karşınızda. Emanet 21. bölüm izle tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 05.10.2020, 19:01 05.10.2020, 20:51 Burak ZİHNİ

Bugünden itibaren beşinci haftasına başlayan Emanet'in ilk bölümü izleyicilerle buluştu. Zuhal'i Yaman ile evlendirmek isteyen İkbal, bu emeli uğruna herkesi karşısına almaya kararlıdır. Diğer yanndan Seher'i de ekarte etmenin yolunu aramaktadır. Ancak bu dileğinin ne derece gerçekleşeceği meçhuldür. Yırtılan elbisesimin yerine yenisini sipariş eden Seher, Yusuf'un doğum gününde ilgi odağı olur. Özellikle de Yaman ondan gözünü alamaz. Bu andan itibaren hikayeleri çok farklı bir yere gidebilir. Emanet 21. bölüm izle tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


Emanet 21. bölüm izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'in yayınlanan son bölümünü binlerce kişi izliyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler ise sorgulama gerçekleştirerek izleme seçeneklerini öğrenmek istiyor. Emanet'i birçok alternatiften izleme yöntemi bulunmaktadır. Eğer Kanal 7'ye yetişemezsiniz web sitesi bu konuda bir hayli yardımcı olmaktadır. Hem resmi internet sitesi kanal7.com hem de izle7.com aracılığıyla fragmanları ve yeni bölümleri seyredebilirsiniz. Diğer yandan da Dailymotion ve Youtube platformları da bu yönde önemli bir kaynaktır. Bir diğer seçenek de geri sar & izle seçeneğidir. Üyeliklerinizin bulunduğu portallarda Emanet'i seyretme imkanınız vardır.Emanet 22. bölüm fragmanı

emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı


emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 21. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?