Emanet 22. bölüm izle - 6 Ekim Salı tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet 6 Ekim Salı günü 22. bölümü ile yayınlandı. Yaman ve Seher'in aşkına dönüşen hikayelerinde bugün neler olduğu merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 22. bölüm izle - 6 Ekim Salı tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 06.10.2020, 13:31 06.10.2020, 20:11 Burak Zihni

Türkiye'nin en yeni günlük dizisi Emanet'te yeni perde açılıyor. Yaman ve Seher'in giderek yakınlaştığı günün ardından tatsız bir olay yaşandı. Seher, İkbal'in verdiği limonatanın içine attığı ilaç yüzünden bayıldı. Yaman da onu kucağına alarak taşıyıp hastaneye kaldırdı. İyileşene kadar da başında bekledi. Ancak bu bölüm yine gergin anlara sahne olacak. Seher bir şey saklamaktadır. Diğer yandan Yaman, Seher'in davranışlarından rahatsızdır. Yusuf'u ihmal ettiğini düşünür ve bu sebeple de ona sert çıkar. İkbal de Seher ve Yaman'ın arasını bozabilmek adına her şeyi dener. Zuhal pusuda beklemektedir. Ablasının talimatı ile ortaya çıkarak Yaman'ın kalbini çalmak için hazırdır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 22. bölüm izle - 6 Ekim Salı tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 22. bölüm özeti

Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunan öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkıyor. Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçak gönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf…  Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor.
 

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 22. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?