Emanet 23. bölüm izle - 7 Ekim Çarşamba tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen yenid izisi Emanet'in 7 Ekim Çarşamba günü yayınlanan 23. bölümü geride kaldı. Yaman ve Seher ile Ali ve Kiraz'ın arasında neler yaşanacağı herkesi ekrana kilitledi. Emanet 23. bölüm izle - 7 Ekim Çarşamba tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 07.10.2020, 19:29 07.10.2020, 20:15 Burak ZİHNİ

Akşam saatlerinde izleyicisi ile buluşmaya devam eden Emanet'te 23. bölüm de ilgiyle takip edildi. Son olarak Yaman ve Seher, Yusuf için yine karşı karşıya geldi. Seher'in çalışmasından dolayı yorgun düşmesi ve bayılması, Yusuf'u ihmal ettiği yönünde yorumlandı. Yaman da bu duruma tepki gösterdi. Ardından da Seher'in çalışma nedenini öğrenerek icraya verilen borçlarını ödedi. Ancak Seher bu durumdan memnun değildir. Çünkü Yaman'dan para istememiştir ve bu hareket onu sinirlendirmiştir. Zuhal ve ablası İkbal yine pusudadır. Son planlarında da hüsrana uğrayan ikili henüz pes etmemiştir. İmdada yine Selim yetişecektir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 23. bölüm izle - 7 Ekim Çarşamba tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 23. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Seher borcunun Yaman tarafından ödendiğini öğrenir. Seherin bu duruma tepkisi ne olacak? Borcunun Yaman tarafından ödendiğini öğrenen Seher, bu jest karşısında ne tepki verecektir? Ali ve Kiraz, kendilerine yaklaşan tehlikeden habersizken, emniyettekiler ise biz iz bulmaya çalışır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

 

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 23. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (1)
Amed 11 ay önce
Yaman ile seher birbirine ne zaman açılacak? Bir türk filmi 100. Bölüm de birbirine açıyor çok klişe
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?