Emanet 24. bölüm izle - 8 Ekim Perşembe tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile hafta içi her akşam izleyicisi ile buluşan Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Yaman ve Seher'in aşka doğru evrilen ilişkisinde neler yaşanacağı da merak konusu. Emanet 24. bölüm izle - 8 Ekim Perşembe tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 08.10.2020, 13:33 08.10.2020, 20:07 Burak ZİHNİ

Baş rollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun paylaştığı Emanet'te heyecan sürüyor. Yaman, Seher'i Selim'in yanında görünce öfkelenmişti. Daha önce karşı karşıya geldiği ve hiç de keyif almadığı Selim'e tepkisi merak konusudur. Diğer yandan da işleri ile ilgilenmektedir. Zuhal'in İspanyolca bilmesi ona ve İkbal'e avantaj sağlayacaktır ancak İspanyolların toplantıdan vazgeçmesi işleri tersine döndürmüştür. Yusuf eve geldikten sonra gündem yine Seher olacaktır. Ali ve Kiraz'ın kaldıkları depodan kurtulmalarının ardından herkes sevinmiştir. Ancak Begüm, Kiraz'ın varlığından rahatsızdır. Onu Ali'den uzak tutmanın yolunu aramaya devame decektir.


 

Emanet 24. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman Seher’e yaklaşmak isterken onu bir başkasıyla görünce çok öfkelenir. Fakat bu sefer hiç beklemediği bir tepki alır. Seher ve Yusuf’u Selim’in lokantasında gören Yaman’ın tepkisi sert olur. Ama bu sefer karşılık hiç beklemediği bir yerden gelir. Ali, rehin alınan Kiraz’ı kurtarmak için tehlikeli bir karar vermek zorundadır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 23. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?