Emanet 25. bölüm fragmanı izle - 9 Ekim Cuma yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Emanet'in 5. haftası da sona eriyor. Seyirciler ilgiyle izledikleri yapımda yarın neler olacağını merak ederek araştırmak ve öğrenmek istiyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 25. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 08.10.2020, 19:51 09.10.2020, 20:22 Burak ZİHNİ

Bugün haftanın dördüncü bölümü ile ekranlardaki yerini alan Emanet'te Yaman ve Seher'in Yusuf mücadelesinde çıkan kriz Selim'i de etkilemiştir. Yaman'ın dükkanını dağıtıp bir de para fırlatmasının yanısıra Seher'e yaptıkları onu öfkelendirmiştir. İkbal ile konuştuktan sonra silahını eline alan Selim, Seher için her şeyi yapabileceğini bir kez daha gösterdi. Peki yarın neler olacak? Emanet 24. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 24. bölümde neler oldu?

Yeni haftanın dördüncü bölümünde Ali ile birlikte depoda kalan Kiraz, suçuların yakalnması sırasında patlayan silahlar sebebiyle zor anlar yaşadı. Hatta son kurşun onu rehin alan kişiye sıkılınca bir süre bayıldı. Bundan çok etkilenen Kiraz, olanları Osman amcasına anlatır. Hayatını kurtardığından bahseder. Ali de merkezde alkışlarla karşılanır. Yaman, Seher'i Selim'in yanında gördükten sonra adeta burnundan solumaktadır. Yeğeni konusunda sözünün bir kez daha çiğnenmesine karşı tavrı da sert olur. Bunu Seher'e de gösterir ancak ondan gelen cevap şoke edicidir. Seher Yaman'a sert, kaba ve vahşi olduğunu haykırır. Bu sözler Yaman'ı etkiler. Seher onun gözünde artık daha da büyümüştür. emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?