Emanet 26. bölüm fragmanı izle - 12 Ekim Pazartesi yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilerek izlenilen ve beğenilerek takip edilen dizisi Emanet'in beşinci haftası da sona erdi. Yaman ve Seher arasındaki ilişkinin gidişatını merak eden izleyiciler televizyon başına kilitlendi. Peki yeni haftada neler olacak? Emanet'in 26. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 09.10.2020, 20:04 12.10.2020, 20:18 Burak ZİHNİ

Bugün haftanın son bölümü ile ekranlardaki yerini alan Emanet'te Yaman ve Seher'in Yusuf mücadelesinde çıkan Selim krizinin ardından yaşanacaklar bununla sınırlı değildir. Selim'in Seher için düşündükleri sonrasında ortalığın karışması an meselesidir. Tüm planlayıcı da İkbal'dir. Depoda kilitli kalan Ali ve Kiraz, kurtulduktan sonra evde her ne kadar karşı karşıya gelseler de yelkenler suya inmiştir. Kiraz'ın anlattıkları onu derinden etkiler. Peki yarın neler olacak? Emanet 26. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 25. bölümde neler oldu?

Yeni haftanın son bölümünde Yaman ile Seher'i ayırmak için elinden geleni yapan İkbal, planını ortaya koymuştur. Selim'i dolduran ve Yaman'ın karşısına diken İkbal'in ardından bir bomba daha aptlar. Selim, kendisine çok değer verdiğine kanaat getirdiği Seher'e evlenme teklifi edecektir. Tüm saflığı ve temizliği ile duygularını açmak için gereken adımı atacaktır ancak yaşanacaklar çok farklı cereyan eder. Seher, Selim'i ağabeyi gibi gördüğünü söyler. Bu andan itibaren dünyalar Yaman'ın olur. Ancak bunu belli etmez kendisine. Zuhal İspanyolca bahanesi ile Yaman'a yaklaşmaya devam etmektedir. Bu plan da Seher ile bağlantılı olduğu için çürümesi an meselesidir.emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?