Emanet 266. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 6 Aralık Pazartesi

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Emanet'te yeni hafta başladı. Yaman'ın Seher'i koruma içgüdüsü ile hareket ettiği konakta her geçen an yani bir gelişme yaşanır. Bu olanlar ilişkilerini de yıpratmaya yöneliktir ancak aşkları her şeyden üstündür. Emanet 266. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 06.12.2021, 07:46 Burak ZİHNİ
Emanet 266. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle - 6 Aralık Pazartesi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen Emanet'te yeni bir haftaya daha merhaba deniyor. Kırımlı ailesinin konağında yaşanılanlar her geçen gün Yaman'ı daha da fazla etkilese de Seher onu dizginlemeye çalışır. Ali ve Duygu arasındaki sevgili oyunu hakkında flaş bir gelişme yaşanır. Kara, olanları duyar ve Duygu'nun sevgili yalanına tanıklık eder. Bunu ortaya çıkarıp çıkarmayacağı merak konusudur.  Emanet 266. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Emanet 266. bölüm özeti

Bugün yayınlanacak hafta finalinde Yaman ve Seher'i yine zor anlar bekliyor. Konakta her geçen dakika büyüuen tehlike ilişkilerini de farklı bir boyuta getirebilir. İbo, Kara'nın nişanı atmasıyla darmadağın olur. Sevdiği kadının yeniden dönmeyeceğini düşünür.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 Emanet 266. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 

Emanet oyuncuları

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay.

 

Emanet 264. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.

KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?