Emanet 27. bölüm fragmanı izle - 13 Ekim Salı yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Dopdolu geçen bölümün ardından gözler yarına çevrildi. Selim'in teklifini duyduğu anda şoke olan Yaman, tepkisini nasıl sürdürecek? Ali ve Begüm arasındaki ilişki kopacak mı? Emanet 13 Ekim Salı yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 27. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Televizyon 12.10.2020, 20:03 13.10.2020, 20:16 Burak ZİHNİ

Bugün haftanın ilk bölümü ile ekranlardaki yerini alan Emanet'te Yaman ile Seher'in ilişkisi derin bir yara aldı. Özellikle de Yaman tarafında büyük darbe etkisi yarattı. Hışımla restorandan çıkan Yaman, sinirini elindeki bardaktan ve Seher'den çıkardı. Diğer yanda Ali, Kiraz ve Begüm üçgeninde de yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ali ile Kiraz'ın ilişkisi de yavaş yavaş şekilleniyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 26. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 26. bölümde neler oldu?

Yeni haftanın ilk bölümünde izleyiciler ekran başına kilitlendi. Cuma günü elinde yüzük ile gelen Selim'İn sürprizi kendisine ters tepti. İlk etapta evlenmeyi istediği kadına teklifte bulunan Selim, aldığı ret yanıtı sonrasında Yusuf için bunu yaptığını söyledi ve böylece onun velayetini alabileceğini anlattı. Ayrıca daha önce karşısına aldığı Yaman için de 'Burada kalmak zorunda değilsin' dedi. Seher de yemeklerini artık evden yaparak gönderme kararı ladı. Yaman barut gibidir. İlk fırsatta patlamaya yer aramaktadır. Gözü hiçbir şeyi görmez. Ama bunun da sebebini kimse bilmez. Zuhal ve İkbal ise Seher ve Yaman'ın birlikteliğini bozmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Emanet yeni bölümü ile yarın Kanal 7'de.emanet 28. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?