Emanet 28. bölüm fragmanı izle - 14 Ekim Çarşamba yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te hafta ortası geldi çattı. Yaman ve Seher arasındaki ilişkide yaşanan Selim krizinin ne zaman aşılacağı merak konusu oldu. Son olarak Arif Baba'nın yanına giden Seher, alacağı cevaptan sonra ne yapacak? Emanet 14 Ekim Çarşamba yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 27. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Televizyon 13.10.2020, 20:20 14.10.2020, 20:13 Burak ZİHNİ

Yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Emanet'te her geçen gün heyecan daha da artıyor. Yaman ve Seher'in başlamak üzere olan aşk hikayesinde aksilikler silsilesi bitmiyor. Selim krizinin patlak vermesinin ardından bu kez de Seher Yaman'ın kendisine karşı davranışını sorgulamak üzere harekete geçer. Zuhal ve ablası İkbal de Yaman ile Seher için yine pusuda. Emanet 14 Ekim Çarşamba yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet 27. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 27. bölümde neler oldu?

Yeni haftanın ikinci bölümünde izleyiciler ekran başına kilitlendi. Ali ve Kiraz'ı birlikte gören ancak bunu fark etmeyen Begüm, esrarengiz kadın hakkında araştırmalarda bulunmaktadır. Ancak bunu yaparken Kiraz'a takılır. Durumu Ali'ye açıklayan Kiraz her şeyden haberdar olduğu için yakalanmamak üzere yeni bir maceraya başlar. Karakola giden Begüm de Ali hakkında bilgi almaya çalışır. Yaman, Seher'e neden kötü davranıyor? Seher bu sorunun cevabını araştırmak üzere Arif Baba'ya gider. Bu arada Seher, Yaman'ın peşinde olan adamların hedefindedir. Bu nedenle Yaman ve Seher'i bir tehlile beklemektedir. Emanet yeni bölümü ile yarın Kanal 7'de.emanet 29. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?