Emanet 29. bölüm izle - 15 Ekim Perşembe son bölüm

Yapımcılığını Karamel Yapım'ın üstlendiği Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Seyirciler Seher'in kaçırılmasının ardından Yaman'ın onu kurtarmak adına ortaya koyduğu cesareti ve fedakarlığı konuşuyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 29. bölüm izle - 15 Ekim Perşembe tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 15.10.2020, 19:05 16.10.2020, 19:09 Burak Zihni

Baş rollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun oynadığı Emanet'te heyecan dolu bir gün daha sona erdi. Seyircilerin soluksuz izlediği bölümde Yaman'ın Seher'i kurtarabilmek için her şeyi yapması İkbal ve Zuhal'i çıldırtttı. Yusuf'un teyzesini de geri getirmek isteyen Yaman, düşmanlarına karşı tek başına mücadele etmeyi seçmiştir. Begüm, Ali'nin kendisini aldattığını düşününce annesini dahi öne sürmüştü. Ali ise Fırat'a evlenmek istediği kişinin tanınması gerektiğini ve iyi düşünülmesini söyledi. Ufukta bir ayrılık mı var?  Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 29. bölüm izle - 15 Ekim Perşembe tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.


Emanet 29. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Emanet'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Emanet sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Emanet'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Emanet'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

emanet 30. bölüm fragmanı

emanet 29. bölüm fragmanı


emanet 28. bölüm fragmanı


 

Emanet 29. bölümde neler oldu?

Emanet’te bu akşam Seher Yaman’ın düşmanı tarafından kaçırılır. Köşeye sıkışan Yaman ne yapacak? Yaman, Soygiray tarafından kaçırılan Seher’i bulmak için hemen harekete geçer. Soygiray, Seher için Yaman’a büyük bir bedel ödetmekte ısrarcıdır. Begüm’ün söyledikleri karşısında şok olan Ali, hiç istemediği bir karar vermek zorundadır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.


 

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanı
emanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 26. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?