Emanet 32. bölüm fragmanı izle - Yeni bölümde neler olacak [20 Ekim Salı]

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir bölüm daha sona erdi. İzleyicilerin ekran başına kilitlendiği yapımda yeni günün neler getireceği merak konusu haline geldi ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 32. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 19.10.2020, 20:05 20.10.2020, 20:04 Burak ZİHNİ

Yayın hayatında bugün 7. haftasına başlayan Emanet'in 31. bölümü az önce bitti. İzleyiciler soluksuz izlediği dizide yeni gelişmeleri de yakından takip etti. Özellikle Yaman ve Seher'in ilişkisindeki gidişatın nereye gideceği konusundaki beklentiler cuma günü tavan yapmıştı. Bugün ise bunun devamının gelmesi öngörülüyordu. Ayrıca Ali ve Kiraz'ın hikayesi de yakından takip ediliyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 32. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 31. bölümde neler oldu?

Yaman her ne kadar Arif Baba'ya Yusuf için yaptığını söylese de Seher'i kurtarmak adına Gürbüz'den özür dilemiştir. Bunu kimseye anlatamaz. Seher de Yaman'a tüm yaptıkları için teşekkür eder. Bu arada Yaman ona yeni bir de cep telefonu almıştır. Çünkü Gürbüz'ün adamlarından kaçan Seher o sıra telefonunu düşürmüştür ve yenisine ihtiyacı vardır. Begüm, evlilik oyununu devam ettirmektedir. Ali ile evlenebilmek adına girdiği bu yolda adım adım sona doğru gitmektedir. Cumartesi gününe nikah tarihi alan Begüm amacına ulaşabilecek mi? Kiraz bu karardan nasıl etkilenecek? sorusu da gündeme geldi. Ziya, Seher'in kaçırılışı sonrasında Kevser'i hatırlar. Ardından da İknal'e sert çıkarak Kevser'i onun öldürdüğünü söyler. Bu andan sonra neler yaşanacağı da sabırsızlıkla bekleniyor. Zuhal de Seher üzerinde oynadığı psikolojik baskı ile kendisini göstermek ve Yaman ile başbaşa kaldığı anın hesabını sormak istemektedir.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?