Emanet 32. bölüm izle [20 Ekim Salı] - Tek parça, Youtube ve Dailymotion izle

Televizyon ekranlarında başlayan yayın hayatında kısa süre içerisinde önemli bir yer edinen Emanet'te yeni bir bölüm daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Son bölümde Seher ve Yaman iyice yakınlaşmaya başladı ve devamının gelmesi bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 32. bölüm izle - 20 Ekim Salı tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 20.10.2020, 11:51 20.10.2020, 20:20 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın oynadığı Emanet'te yeni bir bölüm heyecanı daha Kanal 7 ekranlarına taşınıyor. Yusuf için karşı karşıya gelen Yaman ve Seher'in birlikte devam eden aşk yolculuklarında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Zuhal ve İkbal'in yanısıra düşmanların da pusuda beklediği çift için büyük bir tehlike kapıda. Ziya ölecek mi? Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 32. bölüm izle - 20 Ekim Salı tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz. 

Emanet 32. bölüm özeti

Seher'in ablası Kevser'în İkbal tarafından itildiğine tanıklık eden Ziya, bunu bir süre sonra unutur. İkbal bu tehlikeyi geçti zanneder ancak Ziya gördüğü rüya sonrasında yeniden olanları hatırlar. Ardından da İkbal'e onu öldürdüğünü söyler. İkbal de bunun kaza olduğunu anlatmaya çalışır fakat Ziya evden gider. Başına ise kötü olaylar gelir. Saatini vermediği için kapkaççılar tarafından bıçaklanır ve hayat mücadelesi vermeye başlar. Yaman ise yıllardır evden çıkmayan abisini aramak üzere Seher ile çıkar. İkbal de Ziya'yı bulmak ister. Sebebi Yaman'dan önce izini bulup susturmak istemesidir. Emanet yeni bölümü ile bu akşam Kanal 7'de.

emanet 33. bölüm fragmanı
 
emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 32. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?