Emanet 33. bölüm fragmanı izle - Yeni bölümde neler olacak [21 Ekim Çarşamba]

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'in bir bölümü daha sona erdi. Yaman ve Seher arasında başlayan yakınlaşmada ciddi adımlar atılmaya devam ediliyor. Son olarak Ziya'nın kriz geçirmesiyle birlikte Yaman'ın Seher'e daha çok dikkat etmesi bunun bir belirtisi olarak yorumlandı. Peki yarın neler olacak? Emanet 33. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 20.10.2020, 20:04 21.10.2020, 20:17

Hikayesiyle her geçen gün izleyicileri daha çok ekran başına kilitleyen Emanet'te bir bölüm daha sona erdi. Seyredenlerin bir an bile olsa televizyon karşısından ayrılmadığı günde neler yaşanacağı anbean takip edildi. Yaman ve Seher'in aşk yolculuklarındaki güzel günlerin geleceği umudu bugün de korundu. Ayrıca Ali ve Kiraz'ın hikayesi de yakından takip ediliyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 33. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


Emanet 32. bölümde neler oldu?

Senelerdir dışarı çıkmayan Ziya, hayatının belki de en kötü anına  tanıklık etmiş ve Kevser'in İkbal tarafından evin ikinci katından atıldığını görmüştü. İkbal tarafından yapılan telkinler sonrasında bir süre sessiz kalan Ziya'nın rüyasında Kevser ve Seher'i görmesiyle alevlenen o hatırası konağı da karıştırır. İkbal'e bağıran ve onun katil olduğunu söyleyen Ziya'nın yanına gelen Yaman hemen kol kanat gererek ağabeyini sakinleştirir. Ancak Ziya bununla kalmayacaktır. Evin üst katına bakarak o anları bir kez daha hatırlayan Ziya'ya Yaman destek verir ve korkmaması gerektiğini söyler. İkbal, Ziya'yı dışarı çıkarmak ister. O sırada da bir şeyler alacağını söyleyerek bahçeye gider. O sırada Zuhal gelir. Onu da tersler. Ali ve Begüm'ün evlenme arefesinde olmak üzere olmaları Kiraz'ı da etkiler. Evlilik hazırlıkları sırasında hastalanan Ali'nin başında bekleyen ve ona sürekli sıcak şeyler hazırlayan Kiraz'a tepki gösteren Begüm, oynadığı oyunda annesi tarafından engellenmek istenir. Ali ve Begüm evlenecek mi? Hepsi ve daha fazlası yarın Emanet'in yeni bölümünde...emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?