Emanet 34. bölüm fragmanı - Yeni bölümde neler olacak? [22 Ekim Perşembe]

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet'te bir bölüm daha geride kaldı. Yaman ve Seher'in Ziya'nın hayatı için uğraş verdiği hafta ortasında izleyiciler de ekran başına kilitlendi. Sona eren bölümün ardından yarın neler yaşanacağı konusunda sabırsız bir bekleyiş var. Emanet 34. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 21.10.2020, 20:15 22.10.2020, 20:07 Burak ZİHNİ

Hikayesiyle her geçen gün izleyicileri daha çok ekran başına kilitleyen Emanet'te bir bölüm daha sona erdi. Seyredenlerin bir an bile olsa televizyon karşısından ayrılmadığı günde neler yaşanacağı anbean takip edildi. Yaman ve Seher'in aşk yolculuklarındaki güzel günlerin geleceği umudu bugün de korundu. Ayrıca Ali ve Kiraz'ın hikayesi de yakından takip ediliyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 34. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 33. bölümde neler oldu?

Senelerdir dışarı çıkmayan Ziya son bölümde bıçaklı saldırıya uğradı. Ardından da kanlar içinde kaldıktan sonra kendisinden haber alınamadı. Emniyetten gelen telefon sonrasında tüm konağı yasa boğdu. Morga teşhis çağırılan Yama için dünya yıkıldı. O da altında kaldı... Aracıyla Seher'i de alıp morga giden Yaman'ın önüne gelen ceset bir başkasına aitti. Teşhis için yüzün açılmasına kadar geçen sürede Yaman'ın hayatı gözlerinden bir film şeridi gibi geçti. Yaşadığı çocukluktan bu ana kadar geliş süreci ve ağabeyine olan düşkünlüğü ile gözyaşı da döktü. Bu anlar izleyiciler tarafından üzüntüyle izlendi. İkbal ise Ziya için timsah gözyaşları dökmekle birlikte kardeşi Zuhal'i de bu oyuna ortak etti. Çünkü konakta kalmalarının tek teminatı odur. Yaman, ağabeyini bulabilmek adına her şeyi yapar. Bıçak darbesi alan Ziya öldü mü? sorusu tüm akşam boyunca soruldu. Hepsi ve daha fazlası yarın Emanet'in yeni bölümünde...emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?