Emanet 34. bölüm izle - 22 Ekim Perşembe son bölüm

Kanal 7'de Karamel Yapım'ın yepyeni ürünü olarak yayınlanmaya devam eden ve kısa sürede sevilen Emanet'in bir bölümü daha geride kaldı. Haftanın son günü öncesinde ekranlara gelen bölümde neler yaşandığı da merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 34. bölüm izle - 22 Ekim Perşembe tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 22.10.2020, 11:41 Burak ZİHNİ

Bu sezon başladığı yayın hayatında şimdiden izleyicilerin gözünde önemli bir etki bırakan Emanet'in yeni bölümü Kanal 7 ekranlarındaki yerini aldı. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun baş rollerinde oynadığı dizide her geçen gün biraz daha aşk yolculuklarına adım atan Yaman ve Seher'in hikayesi izleyenleri ekran başına kilitliyor. Ziya'nın ortadan kaybolması sonrası Yaman, Seher ve İkbal ne yapacak? Öldüğü haberi gelen Ziya yaşıyor mu? Emanet 34. bölüm izle - 22 Ekim Perşembe tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 34. bölüm özeti

Kanal 7'de yayınlanan ve sevilerek izlenen Emanet 22 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 34. bölümü ile yine seyircileri ekran başına kilitleyecek. Ziya konağa döner ve İkbal’i zor duruma düşürecek gerçekleri Yaman’a anlatmaya hazırlanır. İkbal bu durumda ne yapacak? Konağa dönen Ziya, İkbal’i yok edecek gerçekleri Yaman’a söyleyecek midir? Ali ve Osman amcanın arasında kalan Kiraz, Begüm’le ilgili şok olacağı bir bilgiye ulaşır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı


emanet 34. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 34. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?