Emanet 35. bölüm izle [23 Ekim Cuma] - Tek parça, Youtube ve Dailymotion izle

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Emanet'te bir akşam daha sona erdi. Bugün haftanın son günü ile seyircilerin karşısına çıkan dizide Seher ve Yaman'ın ilişkilerinin nereye gideceği merak konusu iken Ali ve Kiraz'ın da neler yapacağı ilgiyle izlendi. Emanet 335. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 23.10.2020, 19:35 23.10.2020, 19:51 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7'de yayınlanmaya başladıktan sonra 7. haftasının sonuna gelen Emanet'te yeni bölüm heyecanı yaşanadı. Hafta içi akşamlarında seyirciler tarafından ilgiyle takip edilen ve kıs sürede adını yurt dışında da duyuran yapımda Yaman ile Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yeni bir sayfa açıldı. Ayrıca Begüm tehlikesini fark etmek üzere olan Ali'nin başına gelecekler de az çok belli oldu. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 35. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 35. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet'te bu hafta çok dalgalı geçti. Ama olumlu bir ilerleme kaydedildi. Seher kaçırıldı ve Yaman da onun ardından ne fedakarlık varsa yaptı. Mezarın içinden sevdiği kadını çıkardı ve hayatını kurtardı. Seher de buna karşılık vererek iyi niyetli bir adım attı. Ancak İkbal ve Zuhal yine pusuda bekledi. Yine de istediklerine kavuşamadılar. Diğer yandan Ali ve Kiraz arasındaki ilişkideki Begüm engelini ortadan kaldırmak için sona yaklaşılıyor gibi görünüyor. Emanet yeni bölümü ile bu akşam Kanal 7'de.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanı
emanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 33. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?