Emanet 36. bölüm fragmanı - Yeni bölümde neler olacak? [26 Ekim Pazartesi]

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'tin bir haftasının daha sonuna gelindi. Yaman ve Seher'in hafta başından bu yana başlarına gelen kötü olaylar silsilesi sonunda tatlıya bağlandı. İzleyiciler de bu durumdan memnun oldu ve Ali ile Kiraz'ın da ilişkisi başta olmak üzere yeni haftayı sabırsızlıkla bekliyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Emanet'in 26 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan 36. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 23.10.2020, 20:32 23.10.2020, 20:35 Burak ZİHNİ

Hikayesiyle her geçen gün izleyicileri daha çok ekran başına kilitleyen Emanet'te bir hafta daha sona erdi. Seyredenlerin bir an bile olsa televizyon karşısından ayrılmadığı günde neler yaşanacağı anbean takip edildi. Yaman ve Seher'in aşk yolculuklarındaki güzel günlerin geleceği umudu bugün de korundu. Ayrıca Ali ve Kiraz'ın hikayesi de yakından takip ediliyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 36. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Emanet 35. bölümde neler oldu?

Yaman, ağabeyinin eve dönmesi ve iyileşmesinden ötürü sevinçlidir. Ama bunu elbette kimseye belli etmez. Seher ile başladığı savaşta artık ikisi de aynı taraftadır. Zaman zaman aksilikler ve tartışmalar yaşasalar da kalpleri dengi dengine atmaya başladı. Hatta Zuhal'in Seher'i azarladığını ve ona rencide edici ifadeler kullandığını gören Yaman, sert tepki gösterir. İkbal yine pusudadır. Son oyunu Zuhal üzerinden yine ters tepse de hiçbir fırsatı kaçırmamak üzere beklemektedir. Ali için endişelenen ekip arkadaşları, Begüm için araştırmalarını sürdürür. Ayrıca Kiraz da Begüm hakkındaki gerçeği öğrenir. Begüm, Kiraz'a gerçekleri açıklamaması adına yalvarır. Ali ve Begüm evlenecek mi? Hepsi ve daha fazlası yarın Emanet'in yeni bölümünde...emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?