Emanet 36. bölüm izle - 26 Ekim Pazartesi son bölüm

Kanal 7'nin yayın hayatına kısa bir süre önce başlamasına rağmen büyük ilgi gören dizisi Emanet'in bir bölümü daha sona erdi. Haftanın ilk bölümü ile ekranlara gelen yapımda yine Seher ve Yaman'ın arasında aşk yolculuğuna giden adımlara yenisi eklendi. Emanet 36. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 26.10.2020, 19:11 27.10.2020, 19:28 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla ekranlarda yer alan ve hafta içi Yemin'den önce izleyicisinin karşısına çıkan Emanet'te bugün 8. haftanın ilk bölümü yayınlandı. Yusuf için mücadele veren Yaman ve Seher'in aşka dönüşen hikayelerini konu alan dizide yine seyirciler ekran başına kilitlendi. İzleyiciler ise şimdiden yarın neler olacağını merak etmekle birlikte yeni bölümü de yeniden izlemek istiyor. Kaçıranlar da eksik bölüm kalmaması adına nasıl seyredebileceği konusunda araştırmalarda bulunuyor. Emanet 36. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 36. bölüm özeti

Seher kendisine acımasızca ifadeler kullanan Zuhal'in şokunu atamamışken Yaman'ın hışmına uğrar. Zuhal'in kullandığı kelimelere karşılık vermeyen Seher'e sert çıkan Yaman, Yusuf'u silik ve ezik bir karaktere sahip birinin büyütemeyeceğini söyledi. Ayrıca Seher'e de misafir değil hizmetçi gibi davrandığını, bu hareketleri de hak ettiğini söyler. İkbal ve Zuhal ise yeni planlar için pusudadır. Hem de hiç olmadıkları kadar da acımasızdırlar. Sebebi ise Seher'i ortadan kaldrıabilecek hamlenin araba ile ezmek olmasıdır. Ancak bu esnada Seher bayılır ve yere düşer. Ona bakmak da Yaman'a kalır. Ali, amcası ve Kiraz'ın uyarılarını dikkate almadıktan sonra ekip arkadaşları tarafından şoke eden bir görüntü ile aklı başına getirilir. Ali artık gerçekleri bilmektedir. Begüm ise onu kaybetmenin üzüntüsünü yaşamak istememektedir. Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde.


 

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 33. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138