Emanet 36. bölüm izle [26 Ekim Pazartesi] - Tek parça, Youtube ve Dailymotion izle

Kanal 7'nin hafta içi yayınlanan bölümleri ile adından söz ettirmeyi başaran Emanet'te haftanın ilk bölümü geride kaldı. Yaman ve Seher'in yakınlaşmaya ve birbirlerini tanımaya devam ettikleri anlar ilgiyle seyredildi. Emanet 36. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 26.10.2020, 11:07 26.10.2020, 11:25 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7'de yayınlanmaya başladıktan sonra 8. haftasına başlayan Emanet'te yeni bölüm heyecanı yaşanadı. Hafta içi akşamlarında seyirciler tarafından ilgiyle takip edilen ve kıs sürede adını yurt dışında da duyuran yapımda Yaman ile Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yeni bir sayfa açıldı. Ayrıca Begüm'ün yalanının farkına varan Ali'nin tepkisi merak konusuydu. Bundan sonra neler yapacağı da sabırsızlıkla bekleniyor. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet 36. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 36. bölüm özeti

Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunan öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkıyor. Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor. Emanet yeni bölümü ile bu akşam Kanal 7'de. Dizinin son bölümünde intikam almak ve Seher'i ortadan kaldırmak isteyen Zuhal, cipi ile ona çarpmak istemişti. Ancak Seher bir anda yere yığılıverdi. Halsiz düşen Seher'e bakmak da Yaman'ın göreviydi. Her ne kadar bunu Yusuf için yaptığını söylese de sevdiği kadını yalnız bırakmak istemedi. Aşk dolu bir akşam izleyicileri bekliyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 33. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138