Emanet 369. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 28 Nisan Perşembe

Kanal 7'nin hafta içi günlerinde yayınlanan dizilerinden biri olarak yayın hayatını sürdüren Emanet'in hikayesi sürüyor. Birçok önemli yapımı geride bırakarak zirveye oynayan yapım her gün binlerce kişi tarafından ilgiyle seyrediliyor. Yaman Seher'i eskiye dair güzelliklere inandırmak istese de Zuhal'in aklını karıştırması farklı yansımalara neden olacaktır. Duygu ve Ali ise Semra'yı bulmuşlardır ama yeni sorunlar onları bekler. Emanet 369. bölüm Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle alternatifleri haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 28.04.2022, 08:38 Burak ZİHNİ
Emanet 369. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal 7 izle - 28 Nisan Perşembe

Kanal 7'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olarak haftanın beş günü boyunca televizyondaki yerini alan Emanet'in yeni bölümü seyircilerin karşısına çıkıyor. Birçok ülkede izlenen yapım bugün hafta finali öncesindeki son bölümle izleyicilerle buluşacak. Ali v Duygu zor zamanlardan geçmeyi sürdürür. Kırımlı ailesinin konağında ise eskiye dönüş konusunda mücadele devam eder. Eski bir hesaplaşmanın ortasında olduğunu fark etmeyen Yasemin bu olaydan hasarsız çıkabilecek mi? Emanet 369. bölüm izle alternatifleri haberimizde.


 

Emanet 369. bölüm özeti

Yaman, annesinin tuzağında sürüklenmeye devam ederken diğer yandan da onu ortaya çıkarmak adına kararlıdır. Hayatına bu denli bir darbeyi kimin indirmek istediğini ortaya çıkarabilmek en büyük arzusudur. Seher ise Canan'ı Maldivler'e bilet ayarlarken duyar ve olan hışmyla odaya dalar. Canan için beklemediği bir son mu geliyor? 

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğraflarıgülay özdem kimdirEmanet 369. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?