Emanet 40. bölüm fragmanı izle - Yarın neler olacak? 30 Ekim Cuma Kanal 7

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Emanet'in bir bölümü daha sona erdi. Yaman ve Seher'in daha da yakınlaştığı akşamda izleyiciler ekran başına kilitlendi ve yarın da sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 40. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 29.10.2020, 20:13 Burak ZİHNİ

Hikayesiyle her geçen gün izleyicileri daha çok ekran başına kilitleyen Emanet'te bir akşam daha sona erdi. Seyredenlerin bir an bile olsa televizyon karşısından ayrılmadığı günde neler yaşanacağı anbean takip edildi. Yaman ve Seher'in aşk yolculuklarındaki güzel günlerin geleceği umudu bugün de korundu. Ayrıca Ali ve Kiraz'ın hikayesi de yakından takip ediliyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 40. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Emanet 39. bölümde neler oldu?

Seher'in rahatsızlanması sonrasında Yaman yakın markajdadır. Sevdiği kadının başından bir an ayrılmaz. Diğer yandan ise Yusuf tehlikesi vardır. İkbal ve Zuhal'in oynadıkları oyunda Yusuf annesini hatırlar ve onu özlemeye başlar. Gelmesini bekler. Bu durumdan etkilenen Yusuf'u gören Yaman ve Seher endişelenir. Ama bu durum aynı zamanda ikisini birleştirir. İlaçlarla birlikte uyuyan Seher artık iyileşmiştir ve Yusuf ile ilgilenir. Yaman da bu anlardan etkilenir. Önce piknik yapıldı sonra ise ok atıldı. İzleyicilerin keyifle seyrettiği anlar sosyal medyada da ilgi gördü. Diğer yandan ise hem Ali hem de Begüm'ün hedefinde Kiraz vardır. Hepsi ve daha fazlası yarın Emanet'in yeni bölümünde...emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?